Skocz do zawartości

#News

Nowy wygląd AMXBANS

dostosowany do obecnego szablonu!

#News

Nowy wygląd AMXBANS

dostosowany do obecnego szablonu!

#News

Nowy wygląd AMXBANS

dostosowany do obecnego szablonu!

#Administracja online

Head Admin

panic ace pajace

Head Admin
 • Liczba zawartości

  39
 • Post ratio

  0.00
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Points

  0 [ Donate ]
 • Time Online

  16h 6m 19s

Ostatnia wygrana panic ace pajace w dniu 3 Sierpnia

Użytkownicy przyznają panic ace pajace punkty reputacji!

Reputacja

15 Good

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

210 wyświetleń profilu
 1. panic ace pajace

  [Kosz]Welcome krl.

  Wiadomość automatycznie wygenerowana Temat przeniesiony do kosza
 2. panic ace pajace

  [Kosz]Welcome Varic

  Wiadomość automatycznie wygenerowana Temat przeniesiony do kosza
 3. panic ace pajace

  [Kosz]Welcome Varic

  Wiadomość automatycznie wygenerowana Temat przeniesiony do kosza
 4. Wiadomość automatycznie wygenerowana Temat przeniesiony do kosza
 5. 1.https://greenhaze.pl/topic/36929-weedcspl/ 2.https://forum.arenaskilla.pl/topic/11721-weedcspl/?tab=comments#comment-112755 3.https://cs-soplica.com/topic/232184-weedcspl-powracamy/?tab=comments#comment-1438663 4.https://ganjaskill.eu/topic/61856-weedcspl/ 5.https://cs-porobieni.pl/topic/14816-weedcspl/ 6.https://csowicze.pl/topic/63270-weedcspl/?tab=comments#comment-301464 Narazie tyle, ale czekam na zaakceptowanie reszty reklam!
 6. Wzór zgłoszenia: Twój Nick: Nick osoby oskarżonej: Data i godzina: SID i IP gracza: Który serwer: Link do HLTV / Własnych dowodów (np.POV'a): Rodzaj wspomagacza: Krótka rozpiska: Regulamin działu: 1.Użytkownik piszący zgłoszenie ma obowiązek zastosować się do wzoru powyżej. 2.W dziale zgłoszenia wypowiadać się może: Załoga UBT, Admin banujący, Zbanowany oraz Osoba wnosząca coś ważnego do sprawy. 3.UBT ma 48h na rozpatrzenie zgłoszenia. 4. Jeżeli posiadamy jakieś dodatkowe dowody wrzucamy je wyłącznie na zippyshare.com Jeżeli użytkownik zgłaszający nie dostosuje się do powyższego regulaminu temat zostaje automatycznie odrzucany.
 7. Wzór odwołania od bana: Twój nick podczas grania: Admin banujący: Godzina, data zdarzenia: Mapa: Link do hltv: STEAM_ID / IP: Regulamin działu: 1. Tytuł tematu powinien nawiązywać do zawartości tematu. 2.Użytkownik piszący temat ma obowiązek zastosować się do wzoru podanego powyżej. 3. W dziale Odwołanie od bana wypowiadać się może: Załoga UBT, Admin banujący, Zbanowany oraz Osoba wnosząca coś ważnego do sprawy. 4. Odwołujący się ma 24h na napisanie odwołania licząc czas od chwili nałożenia bana. 5. Ubt ma 24h na rozpatrzenie bana, chyba że Wyższa Administracja wydłuży czas rozprawy. 6. Jeżeli Admin banujący bezpodstawnie zbanuje gracza i nie dostarczy w czasie 24h dowodów które wpłyną na niekorzyść odwołującego się zostanie ukarany upomnieniem. 7. Spakowane dowody/demka wrzucamy tylko i wyłącznie na hosting: zippyshare.com 8. Każde ODWOŁANIE się od decyzji musi zawierać link do PIERWSZEJ decyzji oraz UZASADNIENIE czemu pierwsza decyzja jest podważana. Jeżeli użytkownik odwołujący się nie dostosuje się do powyższego regulaminu podanie zostaje automatycznie odrzucane.
 8. Wzór zgłoszenia: Twój Nick: Nick osoby oskarżonej: Data i godzina: SID i IP gracza: Który serwer: Link do HLTV / Własnych dowodów (np.POV'a): Rodzaj wspomagacza: Krótka rozpiska: Regulamin działu: 1.Użytkownik piszący zgłoszenie ma obowiązek zastosować się do wzoru powyżej. 2.W dziale zgłoszenia wypowiadać się może: Załoga UBT, Admin banujący, Zbanowany oraz Osoba wnosząca coś ważnego do sprawy. 3.UBT ma 48h na rozpatrzenie zgłoszenia. 4. Jeżeli posiadamy jakieś dodatkowe dowody wrzucamy je wyłącznie na zippyshare.com Jeżeli użytkownik zgłaszający nie dostosuje się do powyższego regulaminu temat zostaje automatycznie odrzucany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...