Skocz do zawartości

  WilQU

  Użytkownik
  • Ilość treści

   15
  • Posts on chatbox

   3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  Reputacja

  0 Neutral

  Ostatnio na profilu byli

  23 wyświetleń profilu
  1. Twój nick: Nick podejrzanego: STEAM_ID/IP podejrzanego: Rodzaj cheata: Data/Mapa: Serwer (mod): Dowody: Pamiętaj!: * Temat należy napisać ze wzorem widniejącym wyżej. * Jeżeli nie posiadasz STEAM / IP podejrzanego nie pisz tematu. Nie będziemy mogli zbanować danej osoby, więc takie zgłaszanie jest całkowicie zbędne. * Dowodem może być demko lub screen. * Unban™ ma 24h na rozpatrzenie/rozpisanie demka od czasu wstawienia go na forum. * Niestosowanie się do regulaminu może być karane ostrzeżeniem lub usunięciem tematu!
  2. Wzór: 1. Twój nick: 2. Powód bana: 3. Serwer: 4. Link do bana: 5. SteamID/IP: 6. Link do SSów: 7. Wycinek z konsoli: Temat ma wyglądać następująco: Nazwa tematu: Serwer na którym dostałeś bana - Twój nick Przykład: ONLY DD2 - nico Każda osoba, która chce zostać odbanowana, ma obowiązek stosowania się do poniższych zasad: 1. SS'y wrzucamy na stronę - http://www.zippyshare.com/ 2. SS'y muszą się znajdować w paczce .rar/zip. 3. Zawsze musi być 5 SS'ów. 4. Maksymalny czas wrzucenia SS'ów jest nieokreślony. 5. Stosujemy się również do zasad zawartych w regulaminie banów - Tutaj! Każdy punkt jest obowiązkowy, jeżeli nie jest uzupełniony, UB Team ma prawo odrzucić prośbę. W punkcie 6 wstawiamy SSy w przypadku ich zrobienia.
  3. Screen’y należy wrzucać na zippyshare.com lub plik.weedcs.pl Screen’y wrzucone na inny hosting nie będą sprawdzane! Screen’y należy wrzucić w ciągu 48h od daty ich wykonania. Wzór: Nick z gry: IP / STEAM_ID: Data zdarzenia: Na którym serwerze został nadany ban: Link do screenów (.rar / .zip):
  4. Wzór oraz wymagania na dołączenie z serwerem do sieci serwerów weedcs.pl znajdziecie niżej: Gwarantujemy: Uprawnienia Moderatora w dziale Twojego serwera, Ranga Właściciel Serwera na forum, Dostęp do rozmów administracji = ukrytych działów, Współpracę z młodym, jak i starszym, uczciwym i dynamicznym zespołem, Pomoc techniczną, Miejsce serwera w tabeli serwerów, Dział serwera na forum. Reklamę poprzez publikację kodu reklamy serwera w reklamie sieci, Facebook'a, grupę STEAM, YouTube, bannery na stronie głównej itp., Zdobywanie nowych doświadczeń, SklepSMS oraz Amxbansa | Sourcebans na Twój serwer, Zniżkę na zakup reklam na stronie CSSETTI, i wiele innych praw i przywilejów. Czyli w skrócie: to wszystko, co przysługuje każdemu z naszych serwerów i ich Opiekunom. Czego oczekujemy? Oczekujemy chęci do pracy. Serwer musi być w miarę rozkręcony (nie może stać pusty 24/7). Serwera minimum 20 slotów (wyjątkiem są mody typu Aim/Awp). Podpięcia się pod współpracę z serwisem cssetti.pl, Wieku właściciela minimum 16 lat (dojrzałość / odpowiedzialność), Rozwijania serwera pod kątem naszej długofalowej współpracy, Uczciwości i zaangażowania, Udostępnienie serwera / zrobienie subkonta dla właściciela sieci ! UWAGA!! NIE CHCEMY BYŚCIE DAWALI NAM SERWERÓW NA WŁASNOŚĆ ! Jeżeli spełniasz wymagania i chciałbyś dołączyć do jednej z najbardziej rozpoznawalnych Sieci Serwerów Counter-Strike w Polsce, nie czekaj i napisz podanie z prośbą o dołączenie. Wzór o dołączenie do weedcs.pl: Gra: Typ Serwera: Link GameTracker: Hosting: Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Wiek właściciela serwera: Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Kontakt:
  5. Obowiązki UnBan Team'u: ♣ Wchodzenie na serwery, gdy są zgłoszenia. ♣ Sumienne wykonywanie swoich obowiązków. ♣ Sprawdzać demek oraz screenów CODZIENNIE. ♣ BlackListed ma obowiązek godnego reprezentowania sieci. ♣ Branie czynnego udziału w życiu forum. Wymagania: ♣ Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. ♣ Wymagany STEAM. ♣ Trzeba mieć minimum 50 postów. ♣ Brak aktywnych warnów na koncie. ♣ Być aktywnym na forum. ♣ Brak konfliktów z użytkownikami forum. ♣ Brak rang na innych forach. ♣ Posiadanie sporo wolnego czasu. Wzór: Nick: Wiek: Data rejestracji na forum: Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Doświadczenie w ocenianiu: Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Dlaczego ty?: Coś od siebie:
  6. Wymagania na Grafika: 1. Dobra znajomość programów do edycji grafiki 2. Minimum 2 tyg. na forum weedcs.pl 3. Wiek minimum 16 lat 4. Chęci i czas na pracę nad grafiką 5. Kandydat nie może posiadać warna na forum Wzór podania: Nick: Imię: Wiek: Jak długo zajmujesz się grafiką?: Jakich programów do edycji grafiki używasz?: Trzy twoje prace (link):
  7. Wymagania na Redaktora: 1. sporo wolnego czasu, 2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, 3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego, 4. minimum 15 - 16 lat, 5. brak warnów, 6. minimum 50 postów, 7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. Wzór podania: Imię: Wiek: Staż na forum: Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Masz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blok itp.): Próbny wywiad/news:
  8. Obowiązki Moderatora: ♣ Częste odwiedzanie forum. ♣ Podstawowym obowiązkiem jest utrzymywanie porządku, dyscypliny, estetyki, a także egzekwowanie regulaminu od użytkowników. ♣ Weryfikacja nowych postów oraz tematów. ♣ Weryfikacja informacji zawartych w postach pod względem merytorycznym w miarę możliwości i wiedzy. ♣ Wyjaśnienie wszelkich błędnych decyzji i czynności z przeproszeniem poszkodowanych użytkowników włącznie. ♣ Posiadanie umiejętności "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz łagodzenia sporów między forumowiczami. ♣ W przypadku usuwania lub edycji postu, podpisanie się pod dokonanymi czynnościami oraz wpisanie powodu usunięcia lub edycji postu. Wymagania: ♣ 100 sensownych postów. ♣ Wiek min.17 lat. ♣ Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym. ♣ Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie. ♣ Dobra opinia wśród administracji. ♣ Znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym'. ♣ 20 reklam sieci (ręcznie robionych). Wzór: Imię: Wiek: Co Cię skłoniło do napisania podania?: Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Czy posiadasz konta na innych forach?: Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach? (Jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedź mile widziana): Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Linki do 20 reklam:
  9. Wzór rezygnacji: Nick: Z jakiej rangi rezygnujesz?: Powód:
  10. Wzór: 1. Ranga na forum: 2. Powód nieobecności: 3. Przewidywany czas nieobecności(Od-Do):
  11. Wzór: Dla standardowej zmiany: stary nick: nowy nick: nick/ID ze sklepiku: 1. Nick można zmienić raz na 30 dni; 2. Nick na forum mogą zmienić jedynie osoby, które każdorazowo dofinansują sieć kwotą 1,50 PLN-należy doładować sklepik równoważną ilością punktów.
  12. I. Odwołaj się od warna. (skorzystaj z tego wzoru, jeśli uważasz, że warn został nadany niepoprawnie) Za co otrzymałeś warna: (mile widziany link do posta lub screen z ChatBoxa) Wyjaśnienie: II. Odpracuj warna. (skorzystaj z tego wzoru, jeśli chcesz pozbyć się warna kosztem reklamy lub wsparcia finansowego sieci) Ile punktów ostrzeżeń chcesz odpracować?*: Wybrany sposób (SMS/Reklamy): Linki do reklam**: Do kogo wysłałeś kod zwrotny SMS?***: * każdy punkt ostrzeżeń kosztuje 10 reklam sieci lub 1,23 PLN SMS ** nie wypełniamy w przypadku wyboru formy SMS *** nie wypełniamy w przypadku wyboru formy reklam *** INFO ***
  13. ⚡Wzór⚡ Prośba o nadanie rangi: Nick: Ranga do nadania: Dowód: Jako dowód możesz wstawić link do podania. ⚡Wzór⚡ Prośba o odebranie rangi: Nick: Ranga do odebrania: Powód:
  14. Awans: Nazwa tematu: Awans Nick Nick: Z rangi: Na rangę: Powód/Uwagi: Decyzja: Degradacja: Nazwa tematu: Degradacja Nick Nick: Z rangi: Na rangę: Powód/Uwagi: Decyzja:
  15. Jeśli chcesz złożyć skargę na administratora lub moderatora forum, musisz zastosować się do poniższego wzoru. Nazwa tematu to nick administratora/moderatora! Wzór: Twój nick: Nick oskarżonego: Powód napisania skargi: Dowody (screeny, świadkowie itp.):
  ×
  ×
  • Utwórz nowe...