Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

[REDAKTOR] happy

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
10 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    I'm so happy. Napisany 02 sierpień 2015 - 16:52

I'm so happy.

History Maker

•  Gracz WeedCS
  • 17 postów
  • Imie:Adam
  • Nick w Grze:mercidess
  • LokalizacjaWarszawa
  • Ulubiony Serwer:DeDust2
  • Czas na forum: 2d 15g 35m 27s

Na wstępie chciałbym się przedstawić oraz przeprosić - na forum zarejestrowałem się dopiero dziś, a już składam podanie. Jednakże zauważyłem, że dział redakcji mówiąc prosto z mostu - leży. Ktoś musi go rozruszać, aby nie upadł całkowicie. 

Na imię mi Adam, lat 17, obecnie zamieszkujący Trzciankę, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, województwie wielkopolskim.Bliżsi znajomi nazywają mnie bbk - sam nie wiem dlaczego, ale podoba mi się ten pseudonim. Uczęszczam do ZST Trzcianka - profil informatyk - czyli technikum w mojej miejscowości.

Interesuję się wieloma sprawami - Trzecią rzeszą, antycznym światem (czyt. Grecja, Rzym), uwielbiam czytać książki poświęcone mitologii, oglądać filmy typu, dramat, komedia, przygodówka. W przeszłości lubiłem pisać, więc czemu nie mógłbym spróbować ?

Imię: Adam
Doświadczenie: 
Tutaj warto by się rozpisać, więc zaczynajmy!
Pierwszą styczność z pisaniem miałem już w podstawówce - zajmowałem się kroniką szkolną i klasową. Następnie w gimnazjum podjąłem się prowadzenia gazetki szkolnej, jak i internetowej [prawdopodobnie obecnie usunięta], gdzie umieszczaliśmy razem z ekipą artykuły dot. sytuacji w kraju, nowych ustaw, a także tego, co codziennie obserwowaliśmy - czyli nasza szkoła. Tematy były 'wałkowane' w kółko, aż do upadłego. Po zakończeniu gimnazjum porzuciłem chęć zostania redaktorem, dziennikarzem, a także odrzuciłem profil humanistyczny, poświęcając się informatyce. 
Jeśli chodzi o doświadczenie internetowe - przez trzy miesiące, mając zaledwie 13 lat pełniłem posadę redaktora na forum cs-polska.pl - dziś już niestety nie istnieje, kiedy ukończyłem 15 wiosen zaproponowano mi funkcję redaktorską na forum OwoceEgzotyczne, gdzie ponownie mogłem działać. Z czasem Owoce upadły, a ja zacząłem grać na serwerach, nie interesując się forum - poświęciłem się 'fragom'. 
Wykształcenie (opcjonalnie): Obecnie uczęszczam do technikum, a więc ukończyłem szkołę podstawową, jak i gimnazjum.

#1 Na Lajcie - Karol, człowiek który został... Popkiem

Karol, człowiek który został świętym - niee, to już przeżytek. Obecnie mówi się o człowieku, który został nie żadnym arcykapłanem, a 'bratem Popka'. 

Brat Popka - dlaczego ?! 
Od paru dni w Internecie widnieją zdjęcia Karola - chłopaka zwanego Popkiem z Kalisza. Chciał on upodobnić się do swojego "idola", więc postanowił przejść skaryfikację twarzy, ale jak to powiedział pan Wardega: "Sława z czasem mija. Kiedyś popularny był zespół Ich Troje, teraz Gang Albanii. [...] sława przemija, ale blizny zostają na zawsze".

Już pierwszego dnia po wykonaniu zabiegu Popek z Kalisza został ostro 'hejtowany' - wszyscy zaczęli z niego szydzić - wysyłać go do psychiatry, życzyć powodzenia w szukaniu pracy z taką "mordą", a najlepszy komentarz, który jak narazie przeczytałem brzmi: "Ten gość będzie miał problem, jak jego dziewczyna przedstawi go swoim rodzicom".Nie kryje się z tym co zrobił - chodzi po mieście i "cyka" fotki z innymi fanami Gangu Albanii. Na apel hejterów postanowił odpowiedzieć: 

-- > 'komentujcie w komentarzach'

Hm.... a czy Popek 'Krul Albanii' to dobry przykład dla waszych dzieci ? Przekonajmy się! -- > 

Jak widać Paweł Rak nie świeci przykładem, ani żadną pomocą - moim zdaniem to typowy palant, który chce zdobyć sławę w Internecie przez ... młodzież, którą w 99,9% reprezentują gimnazjaliści. 
Jego sprośne, nie mające sensu teksty podbijają 'internety', a zadając pytanie - Popuś czy to ty ? - odpowiada używając bluzg. 
Aaaa, no tak, towarzysz Rak ukończył szkołę w wieku ... 14 lat - tak porzucił ją, by zostać prawdziwym Albańczykiem! 

Już burczy Ci w brzuchu ? To nie wszystko!
Sięgając do historii nasz ukochany Popuś odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności.

Jak cię widzą, tak cię piszą - mówili. A wy co sądzicie o Monsterze ?

@@ DOWN

Kinga -- > Jeśli dla Ciebie podanie nie powinno być rozpiską pełną przymiotników, opisującą mnie - bo przecież jestem tutaj nowy, to zaczynam mieć wątpliwości, gdzie jest mózg.

Gothei -- > Myślę, że dzieci i ryby głosu nie mają ;)

Wolność słowa - oczywiście każdy ma ten przywilej i nie będę nikogo krytykował, tylko staram się obronić przed zarzutami, które zostały mi postawione.

• 0

#2 Guests Napisany 02 sierpień 2015 - 17:01

Pięknie podanie, jestem za daniem ci szansy.
  • 0

#3 OFFLINE    sHad0w* Napisany 02 sierpień 2015 - 17:11

sHad0w*

All Around Me

•  Gracz WeedCS
  • 3314 postów
  • Imie:Mistrz i Pan
  • Nick w Grze:sHad0w*
  • LokalizacjaPoland
  • Czas na forum: 127d 23g 55m 50s

można dać szansę ładnie się rozpisałeś 

• 0

#4 OFFLINE   Kamyczek Napisany 02 sierpień 2015 - 17:14

Kamyczek

ZORRO.

• Banned
  • 220 postów
  • Imie:Tomek
  • Nick w Grze:Kamyczek
  • LokalizacjaWarszawa

Dajcie mu szanse ! ;) Ładnie się rozpisał, dlatego raczej zależy mu na tym Redaktorze.
  • 0

Idm9e1P.gif?1

#5 OFFLINE   Stay AwaY Napisany 02 sierpień 2015 - 17:14

Stay AwaY

Potrzebujesz pomocy? Pisz na PW

• Banned
  • 942 postów
  • Imie:Daniel
  • Nick w Grze:Stay AwaY
  • LokalizacjaOkolice Przemyśla

Ładnie się rozpisałeś ale... Jesteś z nami od 13:50. Masz tylko 2 posty a w tym to podanie.

NIE na dzień dzisiejszy.
  • 0
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   dinusiowa Napisany 02 sierpień 2015 - 17:23

dinusiowa

Kinga

• Banned
  • 142 postów
  • Imie:Kinga
  • Nick w Grze:Kinga
  • LokalizacjaNowa Sól

Miało być to same podanie napisane a nie jakas twoja rozpiska........

Nie
-nowy
+wiek
+doświadczenie.

• 0

uvq11x1l3mz1.jpg

#7 OFFLINE    Gothei Napisany 02 sierpień 2015 - 17:46

Gothei

Cheater

•  Gracz WeedCS
  • 39 postów
  • Imie:Hubert
  • Nick w Grze:Gothei
  • LokalizacjaPłock
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 19g 19m 24s

Na nie:
-rejestracja wczoraj
  • 0

#8 OFFLINE   M4U4K4 Napisany 02 sierpień 2015 - 17:52

M4U4K4

M4U4K4

• Banned
  • 33 postów
  • Imie:Mateusz
  • Nick w Grze:M4U4K4
  • Lokalizacjanakło nad notecią
  • Ulubiony Serwer:JailBreak

Na Tak

-rozpisanie się

-zna się na rzeczy

-zależy mu na redaktorze :)

• 0

#9 OFFLINE    patryQ Napisany 02 sierpień 2015 - 18:03

patryQ

Były Moderator

•  Gracz WeedCS
  • 503 postów
  • Imie:Patryk
  • Nick w Grze:PatryK
  • LokalizacjaGorlice
  • Ulubiony Serwer:Paintball 4Fun
  • Czas na forum: 12d 18g 30m 18s

NEUTRAL, przekonujący kolega jest :)

+ ładne przekonujące podanie
+ wiek
+ doświadczenie

• 0

#10 OFFLINE    oeN. Napisany 02 sierpień 2015 - 18:09

oeN.

#TeamLucifer

•  Head Admin
  • 1267 postów
  • Imie:Arek
  • Nick w Grze:oeN.
  • LokalizacjaBielsko-Biała
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 72d 14g 18m 39s

Na to kurwa czekałem!

Da się? Można potrafić napisać? Można!

Witam w załodze, ranga przyznana, reszta informacji zostanie wysłana na PW.

• 0

weedcs-1455124040-U509.pngweedcs-1478429448-U509.png

#11 ONLINE    oeN. Napisany 02 sierpień 2015 - 18:09

oeN.

#TeamLucifer

•  Head Admin
  • 1267 postów
  • Imie:Arek
  • Nick w Grze:oeN.
  • LokalizacjaBielsko-Biała
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 72d 14g 18m 39s

Wiadomość automatyczna
Q5mN1uq.png
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

weedcs-1455124040-U509.pngweedcs-1478429448-U509.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

Zdolna.,  Nie12345,  BRUDAS,  Azazel.

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®