Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

Szybka rekrutacja na admina DM DD2

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 ONLINE    Krzychu Napisany 03 styczeń 2017 - 19:19

Krzychu

Krzychu

•  Opiekun Serwera
  • Inne:  Anticheat Team,  Admin CS 1.6 | DD2 Maps |,  Admin CS 1.6 | DeathMatch |
  • 457 postów
  • Imie:Krzysiek
  • Nick w Grze:Krzychu
  • LokalizacjaWrocław
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS
  • Czas na forum: 36d 5g 39m 25s

Witajcie ;)

Z dniem dzisiejszym na serwerze DD2+DM otwieram szybką rekrutację. Osoby te będą zwolnione ze składki admina na okres 1 Tygodnia ! Podania piszemy w tym temacie i cierpliwie czekamy na odpowiedź. Temat jest kierowany do osób, które nie mają admina na żadnym serwerze weedcs ! Rekrutacja otwarta do 17 stycznia 2017!

Wymagania - wystarczy grać na serwerze DD2+DM ;)

Twój nick:
Imie:
Znajomosc amxx w skali od 1 do 10?:
Posiadasz Steam? Jesli tak to podaj SteamID:
Dlaczego Ty?:
Napisz cos o sobie?:
Kontakt?:
Link do GT (Gametracker)?:

Podania powrotne nie będą brane pod uwagę !!!

Krzychu (16 styczeń 2017 - 20:00 ):
ref.

• 3

Coś o naszej działalności, czym się konkretnie zajmujemy, co robimy i jakie mam plany na przyszłość. Zapraszam do obejrzenia. :)

#2 OFFLINE    Avada. Napisany 04 styczeń 2017 - 19:31

Avada.
  •  Admin CS 1.6 | DeathMatch |
  • 100 postów
  • Imie:rafal
  • Nick w Grze:Avada
  • LokalizacjaStrzelce Krajeńskie
  • Ulubiony Serwer:DeDust2
  • Czas na forum: 4d 7g 29m 2s

Twój nick:Avada
Imie:Rafał
Ile grasz w CS'a?: w cs gram od gimnzajum chociaz mialem dluga przerwe to znowy zaczalem grac i juz gram regularnie od poł roku
Znajomosc amxx w skali od 1 do 10?: 7
Posiadasz Steam? Jesli tak to podaj SteamID:brak
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? obecnie gram na only dd2 ale czasmi wchodze na DM DD2 i widze co sie tam dzieje az grac sie nie da tyle odpałow biega chcialbym wkoncu zrobic cos pozytecznego na tym servie :) 
Napisz cos o sobie?: Jestem osobą bardzo kulturalna, spostrzegawcza umiem szybko ocenic sytuacje co jest bardzo ale to bardzo potrzebne na takim serwierze własnie jak DM DD2 
Kontakt?: Ts 
Link do GT (Gametracker)?: http://www.gametrack...7.186.50:27015/

Krzychu (04 styczeń 2017 - 19:53 ):
Zgłoś się do mnie na ts

• 4

#3 OFFLINE   ~~DyLu~~ Napisany 04 styczeń 2017 - 22:06

~~DyLu~~

Znasz mnie na tyle ile Ci dam :]

• Banned
  • 69 postów
  • Imie:Dawid
  • Nick w Grze:~~DyLu~~
  • LokalizacjaW nigdy nicach

Twój nick:~~DyLu~~
Imie:Dawid
Ile grasz w CS'a?:Około 8 
Znajomosc amxx w skali od 1 do 10?:7
Posiadasz Steam? Jesli tak to podaj SteamID: STEAM_0:1:118581136
Dlaczego Ty?: Myślę że poradzę sobie na stanowisku mam dużo czasu który mogę poświęcić serwerowi. Oraz z tego co widzę to DM
ma problemy kadrowe ;) 
Napisz cos o sobie?: Nie ma co gadać. Pytajcie sami ;) 
Kontakt?: steam/forum
Link do GT (Gametracker)?: Nie ma co bardzo pokazywać.

Zdolna. (04 styczeń 2017 - 23:10 ):
Na multi admina musisz złożyć mając już jednego.

• 5

2cfkkz25lm2m_t.jpg

#4 OFFLINE    SnaXer Napisany 08 styczeń 2017 - 15:54

SnaXer
  •  Gracz WeedCS
  • 11 postów
  • Imie:zgadnij
  • Nick w Grze:SnaX
  • Lokalizacjadaleko strasznie
  • Czas na forum: 4g 11m 53s

Twój nick:SnaX
Imie:Adam
Ile grasz w CS'a?:ohoho juz dobre 4 lata
Znajomosc amxx w skali od 1 do 10?:6
Posiadasz Steam? Jesli tak to podaj SteamID:nie mam
Dlaczego Ty?:szukacie admina wiec spróbuje,lubię bardzo pomagać ludzią ,chcę pomóc bardzo serwerze :*,spędzam dużo czasu na serwie :D
Napisz cos o sobie?:Znam dobrze amxx, interesuje się informatyka pilką nożną
Kontakt?:gg ts forum i cs
Link do GT (Gametracker)?: http://www.gametrack...7.186.50:27020/

Krzychu (08 styczeń 2017 - 17:26 ):
Zgłoś się do mnie na ts.

• 1

#5 ONLINE    SENI 男 Napisany 12 styczeń 2017 - 10:57

SENI 男

Sam, błąd.

•  Grafik
  • Inne:  Gracz WeedCS
  • 103 postów
  • Imie:Mateusz
  • Nick w Grze:SENI
  • LokalizacjaCalifornia
  • Ulubiony Serwer:Deathmatch
  • Czas na forum: 8d 5g 52m 31s

Twój nick: SENI
Imie: Mateusz
Ile grasz w CS'a?: 4 lata, z małymi przerwami.
Znajomosc amxx w skali od 1 do 10?: 8
Posiadasz Steam? Jesli tak to podaj SteamID: 0:0:173442485
Dlaczego Ty?: Powód jest oczywisty, jest strasznie malutko adminów a zarazem dużo cziterów i dzieci które będą cie dojeżdżać po rodzicach etc. Większość adminów jest już pełnoletnia z czym wiąze się praca czy studia, ja obecnie też się uczę, nie jest to technikum czy liceum tylko zawodówka, nauki nie jest strasznie dużo  i w szkole nie siedzę do nie wiadomo kiedy. Praktycznie w domu jestem gdzieś koło 13 czasami wcześniej i po obiedzie wchodzę na komputer, lecz nie zawsze, bo czasami coś wypadnie. Czas który mógłbym poświecić serwerowi byłby gdzieś od 1 godziny do 3, na forum/steam jestem praktycznie cały dzień, więc tutaj też można poinformować o haskie. Teraz zaczynają mi się ferie, więc będę mógł również wbijać z rana.
Napisz cos o sobie?: Cóż mógłbym o sobie napisać, przedstawiać się nie będę bo imię oraz wiek znacie, nazwiska raczej nie będę podawał bo to nie ma sensu. Adres zamieszkania? według mnie to też zbędne, do szczęścia wam się nie przyda, chyba że ktoś chce nawiązać bliskie relacje w realu to wtedy mogę podać, albo ktoś będzie mi chciał naklepać to jak najbardziej. Mogę wam jedynie powiedzieć czym się interesuje.. Wiec od jakiś 2 lat interesuje się piłką nożna, gram w klubie (juniorzy here, ostatni sezon) no i od czasu do czasu lubię pograć na hali w siatkówkę. Jestem również bardzo kulturalnym chłopaczkiem, na co dzień pomagam rodzicom w domu, aby byli ze mnie dumni. :D
Kontakt?: PW/STEAM i po zakupie mikrofonu ts.
Link do GT (Gametracker)?: http://www.gametrack...7.186.50:27020/

Krzychu (13 styczeń 2017 - 11:15 ):
Zgłoś się do mnie na ts

• 1

#6 OFFLINE    Imponderabilia Napisany 14 styczeń 2017 - 21:43

Imponderabilia
  •  Gracz WeedCS
  • 46 postów
  • Imie:Piotr
  • Nick w Grze:Jakis tam
  • LokalizacjaPolska
  • Ulubiony Serwer:Deathmatch
  • Czas na forum: 2d 22g 24m 17s

Twój nick:Imponderabilia.
Imie:Piotr.
Ile grasz w CS'a?:Nie potrafie tego okreslic dokladnie, lecz moj staz w cs 1.6 wynosi od 6 do 9 lat.
Znajomosc amxx w skali od 1 do 10?:9,5, do niedawna bylem j@ pewnej sieci, oraz wlascicielem paru serwerow, więc znajomosc amxx'a dla mnie nie stanowi absolutnie żadnego problemu.
Posiadasz Steam? Jesli tak to podaj SteamID:Oczywiście, że posiadam. Oto mój SID: STEAM_0:0:2369830
Dlaczego Ty?: Ponieważ aktualnie na serwerze jest niewielu adminów, przez co często lata ktoś odpalony, a bardzo dobrze wiemy, że gracze łamiący regulamin odstraszają innych, nowych graczy od serwera. Również zauważyłem, że jeśli admin jest na serwerze, to zamiast grać to głównie sprawdza kogoś, a chyba każdy z nas woli sobie pograć, aniżeli sprawdzać, patrzyć jak inni graja oraz ewentualnie zbanować. Nienawidzę osób, które łamią regulamin, a to niestety widzę często na serwerze.
Napisz cos o sobie?:  Nie mam zamiaru wypisywać o rzeczach, które dotyczą się bardziej moich spraw prywatnych, w końcu to jest internet, więc raczej żadnego z was nie interesuje moje życie prywatne. Wracając do tematu, co prawda na serwerze gram od całkiem niedawna, lecz regulaminy znam bardzo dobrze ( Tak, chyba zaliczam się do tych, którzy wpierw wolą sobie przeczytać regulamin, zapoznać się z zasadami panującymi na sieci) Na serwerze nie sprawiam absolutnie żadnych problemów, staram się pomagać za każdym razem ( Oczywiście w miarę moich możliwości) Więc zważając na to, że jest to szybka rekrutacja, wymagania są zniżone, myślę, że można by było dać mi szansę, obiecuję, że tego nie pożałujecie. 
Kontakt?: Forum (PW) oraz steam ( Nick: H3xed)
Link do GT (Gametracker)?:http://www.gametrack...7.186.50:27020/

Krzychu (15 styczeń 2017 - 13:34 ):
Zgłoś się do mnie na ts.

• 1

#7 ONLINE    Krzychu Napisany 17 styczeń 2017 - 20:08

Krzychu

Krzychu

• Autor tematu
  •  Opiekun Serwera
  • Inne:  Anticheat Team,  Admin CS 1.6 | DD2 Maps |,  Admin CS 1.6 | DeathMatch |
  • 457 postów
  • Imie:Krzysiek
  • Nick w Grze:Krzychu
  • LokalizacjaWrocław
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS
  • Czas na forum: 36d 5g 39m 25s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

Coś o naszej działalności, czym się konkretnie zajmujemy, co robimy i jakie mam plany na przyszłość. Zapraszam do obejrzenia. :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

` Bubu .,  _Alex_,  zwierzyk,  Zdolna.,  Zawodowiec,  Wiki<3,  VoiCe,  upsonek,  Tonyy,  Teetch,  Szachista,  synrafffa,  SnOwii,  SnaXer,  SnaX123,  Skubi,  shreczeK`,  sEV.,  SENSEI~,  SENI 男,  Sarcia,  Santiagoo428,  Rudaaa :D . !,  Rafał,  PrzeCiNaK,  Potęga i Moc :),  Polski :),  Polizei.,  PapaSmerF.,  Pan Krystianek,  Nowik.,  Nex.,  Mumin,  Monia,  Mercia,  Maniek Ten Pawdziwy,  LUXUS,  lez i nie wstawaj,  LEBOR.,  Krzychu,  kopojno,  KoManDoS,  KICIAN,  KASA:DHardStyleSieradz,  kapiogon,  Kaczmar,  JayyeK,  Jaszczurek,  Janusz Z Pola,  Imponderabilia,  Hunert2003,  Hacket,  h0w!,  ginekolog,  FeRdEk,  Fc Filipex,  Fc Daniel,  exe,  Dreeg9913,  Dotyk Proboszcza,  David.,  șɨɯȳ ʑƴȡ,  Crystal Lake,  Blade,  bezimienny2003,  Azazel.,  Avada.,  AUDP,  As!a:*,  Annon,  Ania`.,  Al Pacino

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®