Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

ub ts

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 ONLINE    BaSsIiLlbt Napisany 02 listopad 2016 - 23:02

BaSsIiLlbt
  •  Admin CS 1.6 | DD2 Maps |
  • 165 postów
  • Imie:Kacper
  • Nick w Grze:BaSsIiLlbt
  • LokalizacjaKraków
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 10d 21g 2m 25s

Witam !

Jest taka sytuacja wchodzę na stolik 1 gdzie jest 3 użytkowników,była chwila normalnej rozmowy po czym zaczęliśmy się wyzywać przyznam się bez bicia ja też wyzywałem lecz gdy ANDRZEJUUU wjechał na moją mamę to nie wytrzymałem napisałem do MAKERIO,po chwili wszedł na kanał na którym właśnie siedziałem i stwierdził że on ma lepszą linie obrony po czym dostałem bana 

Ub chcę dlatego ponieważ często gram mixy i nie wyobrażam sobie dalszej gry bez ts`a :/

A jeżeli stwierdzicie że nie zasługuje na ub to myślę że ANDRZEJUUU  też powinien dostać bana.

Pozdrawiam!!

• 0

ds3ukdoe28v1.jpg

#2 ONLINE    NoWay Napisany 03 listopad 2016 - 14:51

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4357 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:NoWay-.-
  • Lokalizacjadom
  • Ulubiony Serwer:DeDust2
  • Czas na forum: 106d 7g 15m 10s

Dostales bana na 24h.

Ban zostaje po 24h zapraszm na ts.

• 1

#3 ONLINE    NoWay Napisany 03 listopad 2016 - 14:51

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4357 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:NoWay-.-
  • Lokalizacjadom
  • Ulubiony Serwer:DeDust2
  • Czas na forum: 106d 7g 15m 10s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

` Bubu .,  Zelkoowaaa,  VoiCe,  Veni Vidi Vici,  sHad0w*,  Santiagoo428,  SaneK,  Rudaaa :D . !,  Pysiaczek,  Poverowy,  Patryk2222,  NoWay,  NonameMen,  Nikos123,  NeverGiveUp{LwG},  Needy.,  Monia,  Milena z Kaszob,  MarS.,  Magda,  żelek:D,  LEBOR.,  Krzychu,  Kotka,  Klaudia <3,  Kilroy666,  JWalker,  IKilLYou,  Hunert2003,  Hacket,  GTA :D,  GREEN``,  GraczNr1,  FeRdEk,  Fc Daniel,  fachowiec,  Dreeg9913,  Dawid.,  șɨɯȳ ʑƴȡ,  bucbucowy,  BaSsIiLlbt,  Baku,  ■●Mentorski■●,  Azazel.,  As!a:*,  ANDRZEJU,  Al Pacino,  1nTensiVe_

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®