Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

ACAB :D ?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    ACAB Napisany 30 październik 2016 - 21:28

ACAB

hawudepe policji

•  Gracz WeedCS
  • 100 postów
  • Imie:Dawid
  • Nick w Grze:ALL COPS ARE BASTARDS
  • LokalizacjaNiebo
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS
  • Czas na forum: 3d 22g 54m 5s

Imię: Dawid
Doświadczenie: Tak naprawdę to nie jestem specem od redaktorstwa. Jedynie czym mogę się pochwalić to kilkoma wywiadami na innej sieci. Pani Zdolna. kiedyś mnie uczyła ale ciii.
Wykształcenie (opcjonalnie): Jestem mechanikiem samochodowym, moja nauka nigdy nie opierała się tematach redakcyjnych. 

W tekście opiszę zagraniczne miasto w którym mieszkałem przez rok - Deventer.

Tak więc zacznijmy że jest to miasto położone we wschodniej Holandii. Zostało założone w 768 roku a prawa miejskie otrzymało w 956. Głównym zabytkiem miasta jest Muzeum w którym znajdują się przedmioty z Weighing-house (budynek który posiada oficjalną wagę miejską z której korzystali kupcy) takie jak: notatki obejmujące historię handlu, obrazy wielkich Holenderskich malarzy Han van Meegeren'a czy Gerard ter Borch'a, srebrne przedmioty czy też różne znaleziska tzn. powieści utalentowanych pisarzy, kościół gotycki St. Lebuinus Church który został wybudowany w latach 1450 czy też rynek składający się ze sklepów, kawiarni i domów z lat 1575. Najbardziej w tym mieście zainteresowały mnie stare domy w obrębie rynku które nie posiadają firan. Dochodząc do zaciekawienia dlaczego tak jest dowiedziałem się że Holandia słynie nie tylko z palenia trawy lecz i kazirodztwa które w dawnych czasach nie było niczym złym. Pewnie myślicie co mam na myśli a więc przechodzę do rzeczy. Nie jest to w żaden sposób potwierdzone chodź przyznam że nawet nie sprawdzałem,  lecz z tego co dowiedziałem się, miasto zakazało wieszania firanek jak i nagradzało mandatem karnym za to że mieszkanie nie jest widoczne w celu ustalenia czy w domu nie odbywają się akty kazirodztwa. Pewnie skomentujecie że oszalałem ale jak już napisałem to tylko plotki które słyszałem od ludzi. Kolejną atrakcją miasta jest klub piłkarski Go Ahead Eagles który obecnie jest w lidze Eredivisie (nasza ekstraklasa). Głównie dlaczego należy odwiedzić ten stadion to zobaczenie orła krążącego nad boiskiem przed rozpoczęciem meczu który ma na celu przynieść szczęście drużynie. Naprawdę coś niesamowitego gdy widzisz orła który krąży nad boiskiem z flagą klubu. Chciałbym również powiedzieć o imprezach które odbywają się w mieście głownie w sierpniu gdy to Deventer jest domem dla największej w Europie targi książki  czy też w grudniu gdy uliczki i alejki są przebrane w styl epoki wiktoriańskiej.

Krótka historia, zabytki, opis miasta. Zapraszam do odwiedzania

• 4

#2 OFFLINE    SnOwii Napisany 30 październik 2016 - 22:05

SnOwii

"Osobie ufa się tylko raz!"

•  ViP
  • 309 postów
  • Imie:Adam
  • Nick w Grze:SnOwii
  • LokalizacjaSieradz
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 13d 7g 56m 58s

Jestem na tak
Redaktor się przyda
Ładnie napisany tekst
  • 0

weedcs-1490030602-U11254.gif

76561198295512372.png

#3 ONLINE    Azazel. Napisany 30 październik 2016 - 22:13

Azazel.
  •  Moderatorzy
  • 610 postów
  • Imie:ヤクッブ
  • Nick w Grze:Azazel
  • LokalizacjaWięzienie :v
  • Czas na forum: 39d 18g 15m 50s

Sądze, że sie nadasz, z interpunkcją problemów nie masz, piszesz przejrzyście.
Do tego nie ma redaktora już dłuższy czas, fajnie że w końcu ktoś się odważył napisać to podanie xd
Powodzenia. ;)
  • 1

Ok.

#4 OFFLINE   MADE IN POLAND Napisany 30 październik 2016 - 22:54

MADE IN POLAND

Mistrz nad mistrzem

• Banned
  • 157 postów
  • Imie:Kubus
  • Nick w Grze:Naciukany ;* l Prawilnie <3
  • LokalizacjaMało Polska
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS

Jestem na TAK

+posty

+mutacja

+Wiek

NIC TYLKO BRAC!!!

• 0

weedcs-1484843327-U17583.png

#5 OFFLINE    Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ Napisany 30 październik 2016 - 23:17

Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ

. ♡ .

•  Kobieta
  • 1398 postów
  • Imie:Marlena
  • Nick w Grze:Zdolna.
  • LokalizacjaZawsze tam gdzie Ty.
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 77d 2g 39m 13s

Jak najbardziej na TAK. :D

Tekst sensowny, interpunkcja, wiek + znajomość Twoich możliwości z innej sieci. :P

• 0

Dodany obrazek

#6 OFFLINE    Arcionator Napisany 30 październik 2016 - 23:23

Arcionator

$$-Buziaki Kicia-$$

•  Gracz WeedCS
  • 612 postów
  • Imie:Artur
  • Nick w Grze:Arcionator
  • LokalizacjaKielce
  • Czas na forum: 17d 12g 25m 9s

Jestem Na Tak :

- Tekst bardzo ciekawy

- Jakieś Doświadczenia ma 

- Interpunkcja 

• 1
Dodany obrazek
Jeżeli Pomogłem
-Zostaw + :)

Jeżeli masz jakiś problem pisz pw/ts oraz przejdź od razu do rzeczy !!

#7 OFFLINE    zwierzyk Napisany 30 październik 2016 - 23:30

zwierzyk

strażnik CS:GO Jackpot! <3

•  Zasłużony
  • 518 postów
  • Imie:Konrad
  • Nick w Grze:zwierzyk
  • Lokalizacjakuj-pom
  • Ulubiony Serwer:CS:GO Jackpot
  • Czas na forum: 14d 6g 18m 11s

Jestem na TAK

bardzo aktywny na forum, fajnie napisany tekst ;D

• 0

Pomogłem? Daj + rep!

dla Ciebie jedno kliknięcie, dla mnie motywacja do dalszej pracy!

Dodany obrazek

#8 ONLINE    NoWay Napisany 30 październik 2016 - 23:33

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4412 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:NoWay-.-
  • Lokalizacjadom
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 115d 13g 49m 39s

Wiadomość automatyczna
akcept.png

Zostałeś przyjęty na stanowisko zapraszam na TeamSpeak IP: ts.weedcs.pl aby dokończyć rekrutacje!

• 1

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

кαѕα,  ` Bubu .,  ^^Erotoman^^,  ^KoZaCzEk^,  zwierzyk,  Ziomek222,  Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ,  zayaNN,  White Angel,  VooFy,  VoiCe,  uvzen,  Trampek,  the real luq,  TAK SIE ROBI HIP HOP,  Stefan Salvatore,  SnOwii,  sHad0w*,  Santiagoo428,  SaneK,  RELOP,  Redo130,  Rafał,  Potęga i Moc :),  Polski :),  oGon,  oeN.,  nuta,  NoWay,  NonameMen,  NeverGiveUp{LwG},  Mumin,  Monia,  Matt,  Majlosz,  Magda,  Maftosia,  LUXUS,  Krzychu,  KryptoN K1NG.,  Kotka,  kopojno,  Klaudia <3,  KICIAN,  kapiogon,  JebJebJeb,  IKilLYou,  Hunert2003,  Hacket,  Gosialke,  FreeHays,  Fc Daniel,  Fantasta,  fachowiec,  FacePalm,  eXplosion®,  exe,  Djocyl,  Dawid.,  Damien,  Ciocia Krysia,  BoBaS,  Blade,  Bartus:3,  BaKeR,  ■●Mentorski■●,  Azzerus,  Azazel.,  As!a:*,  Arcionator,  and_774,  Al Pacino,  ACAB,  1nTensiVe_,  *ELO*

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2017

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®