Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

Majtek na pokładzie ;)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    BaSsIiLlbt Napisany 15 październik 2016 - 09:54

BaSsIiLlbt
  •  Admin CS 1.6 | DD2 Maps |
  • 165 postów
  • Imie:Kacper
  • Nick w Grze:BaSsIiLlbt
  • LokalizacjaKraków
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 10d 21g 2m 25s

Imię:Kacper
Doświadczenie: Przez 3 lata w moim gimnazjum mieliśmy tak zwane kółko historyczne ,  naszym zadaniem było opisywanie tej szkoły z przed kilku lat . Po roku te zajęcia rozwinęły się do tego stopnia że pisaliśmy tam już wszystko np. ciekawostki o nauczycielach , opisywaliśmy także zwycięzców różnych konkursów z matematyki jak i  j.polskiego . A  poza tym na j.polskim w szkole pani zawsze mówiła , że moje wypracowania różnią się od innych i naprawdę czyta je z wielkim zaciekawieniem .
Wykształcenie (opcjonalnie): 1 rok pracy w kółku historycznym , które w następnych latach przekształciło się w gazetkę szkolną 

Opiszę krótką część  historii  pięknego miasteczka w którym mieszka mój kuzyn . 

Wołów-opis,położenie,historia 

Wołów to miasto w woj. dolnośląskim , w powiecie wołowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej wołów . To jedno z najstarszych miast śląskich położone nad rzeką juszką . W okresie neolitu ,  a zatem w czasie pojawiania się pierwszych kultur rolniczych  , ziemia wołowska zasiedlana była przez liczne grupy ludności , wpierw pochodzące z południa , tzn. z Bałkanów , następnie zaś przybyłe z niżu Europejskiego , wreszcie z Europy  wschodniej . Nie było to jednak osadnictwo stabilne , przede wszystkim z powodu dość słabych gleb , mało atrakcyjnych dla społeczności prowadzących gospodarkę ekstensywną . Eksplozja  demograficzna  i szybki  rozwój cywilizacyjny zaczęły się wraz z początkiem bytowania grup ludności kultury tzw. łużyckiej . W okresie rzymskim w okolicach Wołowa z całą pewnością istniał duży ośrodek produkcji żelaza , produkujący ten metal nie tylko dla zaspokojenia potrzeb miejscowych lecz także na eksport . Ludność tej  kultury wyemigrowała z południowej Polski pod koniec |\/ w. pod naporem Hunów .

• -1

ds3ukdoe28v1.jpg

#2 OFFLINE    Azzerus Napisany 15 październik 2016 - 13:38

Azzerus

★ ! Strażnik forum ! ★

•  Gracz WeedCS
  • 5034 postów
  • Imie:Kacper
  • Nick w Grze:[A]zzerus
  • LokalizacjaPomorze :*
  • Ulubiony Serwer:CS:GO Skiny
  • Czas na forum: 76d 13g 26m 16s

Robisz spację przed kropką i po kropce, tak samo z przecinkiem. Na NIE.

• 0

weedcs-1456005927-U1618.png

Pomogłem ?! Jeśli TAK nie zaszkodzi jeśli dasz  (y) !

#3 OFFLINE    Azazel. Napisany 16 październik 2016 - 22:39

Azazel.
  •  Moderatorzy
  • 491 postów
  • Imie:ヤクッブ
  • Nick w Grze:Azazel
  • LokalizacjaWięzienie :v
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 29d 6g 19m 16s

Ogólnie to tekst jakoś nie porywa, na forum Twoje wypowiedzi wyglądają na takie trochę oklepane, a do tego te spacje przed kropką i przecinkiem niesamowicie kłują w oczy.
Jestem za tym, żebyś wszystkie w.w rzeczy poprawił i stał się bardziej rozpoznawalny. Póki co jestem na nie.

pumpkin_256.png

• 0

Ok.

#4 ONLINE    Zdolna. Napisany 16 październik 2016 - 23:07

Zdolna.

♡ Paintball+Klasy ♡

•  Miss
  • Inne:  Admin CS 1.6 | PB + Klasy |,  Admin TeamSpeak 3,  Kobieta,  Moderatorzy,  Opiekun Serwera
  • 1196 postów
  • Imie:Marlena
  • Nick w Grze:Zdolna.
  • LokalizacjaDom Fc Daniela ♡
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 60d 2g 5m 21s

http://www.odleglosc...lski,Wolow.html

Dziękuję, dobranoc. :)

Myślę, że nie masz czego szukać na randze redaktora.

• 0

tumblr_o11vjkOgec1tkez5bo1_400.gif

#5 OFFLINE    NoWay Napisany 16 październik 2016 - 23:12

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4357 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:NoWay-.-
  • Lokalizacjadom
  • Ulubiony Serwer:DeDust2
  • Czas na forum: 106d 7g 19m 49s

Wiadomość automatyczna
zamek.png

Przykro nam twoje podanie zostało odrzucone! .

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

Zdolna.,  zayaNN,  Stefan Salvatore,  sHad0w*,  sEV.,  SENSEI~,  Santiagoo428,  Profanacjaa,  Potęga i Moc :),  NoWay,  Nex.,  Monia,  mambaHULK,  Krzychu,  KappaBiceps,  JayyeK,  Gosialke,  FeRdEk,  Fc Daniel,  fachowiec,  exent,  șɨɯȳ ʑƴȡ,  BRUDAS,  Blade,  bezimienny2003,  BaSsIiLlbt,  Azzerus,  Azazel.,  ACAB

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®