Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

Unban

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    Magda Napisany 14 październik 2016 - 21:55

Magda
  •  Gracz WeedCS
  • 26 postów
  • Imie:asdqwdqsd
  • Nick w Grze:qwdqwdq
  • Lokalizacjaasdasd
  • Ulubiony Serwer:DeDust2
  • Czas na forum: 4d 1g 53m 55s

Ja dobrze pamietam to przykra sytuacja miala miejsce w poniedizalek wieczorem, ale do rzeczy whcodze do voofiego na kanal pod nickiem masio po czym IZO drze ryja do mnie DAmcio wypierdalaj czy cos w tym stylu,  pomylil mnie z innym  gosciem i jak sie domyslam zaraz po tym sprzedal mnie administracji ts3, tak wiec zeby bylo smieszniej zmienilem nick na damcio po czym dostalem bana: 22:42:26> You are banned permanently. Reason: "Pozdrawiam (pozdro)" o ile mnie pamiec nie myli to od nowaya

od siebie moge dodac ze nie znam zadnego damcia i nawet nie mam pojecia kto to jest

Azzerus (19 październik 2016 - 16:17 ):
Reff.

• 0

#2 ONLINE    NoWay Napisany 15 październik 2016 - 05:12

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4357 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:NoWay-.-
  • Lokalizacjadom
  • Czas na forum: 106d 7g 15m 10s

Jak wrócę z pracy ogarne

• 1

#3 ONLINE    NoWay Napisany 19 październik 2016 - 17:58

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4357 postów
  • Lokalizacjadom

ub.

• 1

#4 ONLINE    NoWay Napisany 19 październik 2016 - 17:58

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4357 postów
  • Lokalizacjadom

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

VooFy,  The Viper,  Stefan Salvatore,  Spajk,  SnOwii,  sHad0w*,  Santiagoo428,  Rudaaa :D . !,  Rafał,  Pysiaczek,  Potęga i Moc :),  Pimp_My_Skins,  NoWay,  Nikos123,  NeverGiveUp{LwG},  NapleT,  MiSZoR,  Mercia,  mambaHULK,  Makerio,  Magda,  M..,  Krzychu,  Klaudia <3,  KappaBiceps,  kapiogon,  JWalker,  IKilLYou,  Hacket,  GREEN``,  GraczNr1,  Gosialke,  FeRdEk,  Fc Daniel,  fachowiec,  eXplosion®,  exe,  elo BoNku . ojejq ?!,  Duduśek,  DcnQ,  Dawid.,  daniel100,  Damien,  șɨɯȳ ʑƴȡ,  BaSsIiLlbt,  ♚GrubyLoloツ,  ■●Mentorski■●,  Azzerus,  Azazel.,  As!a:*,  and_774,  ACAB,  1nTensiVe_,  *ELO*

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®