Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

Admin

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Nati Napisany 21 wrzesień 2016 - 10:59

Nati
  • Banned
  • 5 postów
  • Imie:Natalia
  • Nick w Grze:Nati
  • LokalizacjaWrocław
  • Ulubiony Serwer:Paintball 4Fun

wiek: 16 grania przebywam na ts w wolnych chwilach w ktorych mogłam zajmowac sie roznego rodzaju sprawami i pomoca,posiadam sprawne mikro od zawsze posiadalam:)a jak sie zepsuje mam kolejne na zapas wiec z komunikacja nie powinno byc problemow.problem moze byc w tym ze nie wielu moze mnie rozpoznawac poniewaz przebywalam na publicznym  prywatnym kanale ale mam nadzieje na to ze ktos kiedys sie natkna na mnie i chcialby bym dolaczyla do wspulpracy:)i napewno urzytkownicy beda ze mnie zadowoleni(bynajmiej tak mysle)pozdrawiam 

Kilka słów o sobie:nazywam sie Natalia lubie sport,obecnie ucze się a w wolnych chwilach siedze z kolerzankami na ts oraz gram w cs i to chyba tyle:) 

• 1

#2 OFFLINE   Nati Napisany 21 wrzesień 2016 - 11:00

Nati
  • Autor tematu
  • Banned
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

czekam na odp

• 0

#3 ONLINE    fachowiec Napisany 21 wrzesień 2016 - 11:03

fachowiec

Brzydki, Zły i Szczery

•  Opiekun Serwera
  • Inne:  Admin CS 1.6 | PB + Klasy |,  ViP
  • 1659 postów
  • Imie:Jakub
  • Nick w Grze:fachowiec
  • LokalizacjaDomek
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 130d 10g 20m 23s

Ćpasz coś?

• 1

#4 OFFLINE   Nati Napisany 21 wrzesień 2016 - 11:06

Nati
  • Autor tematu
  • Banned
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

nope

• 0

#5 ONLINE    Fc Daniel Napisany 21 wrzesień 2016 - 11:08

Fc Daniel
  •  Opiekun Serwera
  • Inne:  Admin CS 1.6 | PB + Klasy |,  Admin CS 1.6 | PB 4Fun |,  Admin TeamSpeak 3
  • 948 postów
  • Imie:Daniel
  • Nick w Grze:Fc Daniel
  • LokalizacjaWraz ze Zdolna. ♡
  • Czas na forum: 106d 5g 11m 18s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 1

weedcs-1479933586-U8861.jpg

Steam: Fc Daniel

Kontakt gg: 3342726

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

~Dawid~,  `Silna <3,  `Carmageddon,  ` Bubu .,  Zdolna.,  zayaNN,  VooFy,  VoiCe,  uvzen,  Tonyy,  Stefan Salvatore,  SnOwii,  sHad0w*,  Rudaaa :D . !,  Rafał,  Potęga i Moc :),  Polska Grupa Energetyczna,  OmnimoxydrogenowoLemonowy,  NoWay,  NooBeeK,  NonameMen,  Nikos123,  Nex.,  NeverGiveUp{LwG},  Needy.,  MyFrag,  Mumin,  MiSZoR,  Makerio,  M.Rzeznik,  żelek:D,  Lans.,  Krypton™,  Krip,  Królowa Tańca,  Klaudia <3,  KASA:DHardStyleSieradz,  kapiogon,  Jaszczurek,  IKilLYou,  GTA :D,  GraczNr1,  Gosialke,  FreeHays,  FeRdEk,  Fc Daniel,  Fantasta,  fachowiec,  exe,  Dawid.,  Azzerus,  Azazel.,  and_774

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®