Skocz do zawartości

Notatka

WeedCS.PL Comeback wszystko zostaje jak było ! -> Pozbyliśmy się zakłamanych ludzi.

Po rangi prosze sie zglaszac NA TS DZISAJ OD 12:00 / Pozdrawiam eXplosion

Zapraszamy do złożenia podań w Szybkiej rekrutacji na każdy Serwer WeedCS.PL Link: http://weedcs.pl/topic/38230-szybka-rekrutacja-na-kazdy-serwer-weedcs/#entry230333

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

Regulamin Propozycja od Nowego typka ;D

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    BeGees Napisany 12 lipiec 2016 - 15:53

BeGees
  •  Gracz WeedCS
  • 15 postów
  • Imie:Daniel
  • Nick w Grze:BeGees
  • LokalizacjaPolska
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 11g 22m 14s

Witam wszystkich ;D

Mam propozycję do małej zmiany w regulaminie może ja źle zrozumiałem lecz jeśli czytając punkt 14 regulaminu oznacza to, że nie mogę grać również na innych serwerach WeedCs... Proponował bym zmianę tego na taką treść tego punktu 

14- Granie na innych serwerach niż WeedCs.pl podczas posiadania Admina na jakim kolwiek serwerze WeedCs.pl [...]

To jest aby czysta propozycja więc rozumiem jeżeli Regulamin zabrania grać na innych serwerach ;D

Link do Regulaminu http://weedcs.pl/top...ulamin-adminów/

• 0

#2 OFFLINE    Azazel. Napisany 12 lipiec 2016 - 17:18

Azazel.
  •  Gracz WeedCS
  • 610 postów
  • Imie:ヤクッブ
  • Nick w Grze:Azazel
  • LokalizacjaWięzienie :v
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 39d 18g 43m 11s

Czekaj, czekaj. W głowie mącisz.

Źle zacytowałeś.

"Granie na innych serwerach podczas posiadania admina na WeedCS,PL"

Oznacza to, że nie wolno Ci grać na innych sieciach serwerów, prócz weedcs podczas posiadania admina. Więc póki nie masz admina, nie musisz tego przestrzegać. 

Tak samo cały ten regulamin nie jest dla Ciebie = gdyż jesteś zwykłym graczem, chyba że zamierzasz złożyć podanie.

Pozdrawiam.

• 0

Ok.

#3 OFFLINE    sHad0w* Napisany 13 lipiec 2016 - 00:32

sHad0w*

All Around Me

•  Gracz WeedCS
  • 3314 postów
  • Imie:Mistrz i Pan
  • Nick w Grze:sHad0w*
  • LokalizacjaPoland
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 128d 12m 6s

Dokładnie jeżeli nie masz admina możesz grać na innych serwerach.

Pozdrawiam

• 0

#4 OFFLINE    sHad0w* Napisany 13 lipiec 2016 - 00:32

sHad0w*

All Around Me

•  Gracz WeedCS
  • 3314 postów
  • Imie:Mistrz i Pan
  • Nick w Grze:sHad0w*
  • LokalizacjaPoland
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 128d 12m 6s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

кαѕα,  `Carmageddon,  Zawodowiec,  Why Duck?,  Went to poland,  VooFy,  tr1ck3D,  TerroRysta,  takitamnick4651,  sHad0w*,  rys300,  ReD ZonE,  Rafał,  Potęga i Moc :),  Polska Grupa Energetyczna,  Paulla,  patryk321,  Patryk 1910,  Pablo12,  OmnimoxydrogenowoLemonowy,  NonameMen,  Nex.,  NeverGiveUp{LwG},  Mumin,  Michalos,  Maniek Ten Pawdziwy,  M.Rzeznik,  LUXUS,  KICIAN,  Karols,  Jebak (L)esny,  Inżynier,  IKilLYou,  Hunert2003,  Gdzie jest Dzieciol?,  FuSioN,  FreeHays,  Fanatyczka,  devil3021,  DeTa.,  Destiny,  Deleu ^,  DavidHardStyleKrakow,  CzaKI,  Cr4zY,  Ciastus,  bojar23,  BoBaS,  BeGees,  ♚GrubyLoloツ,  ■●Mentorski■●,  Azazel.,  As!a:*

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2017

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®