Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

#4. Q&A As!a:* - Odpowiedzi

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 ONLINE    Janusz Z Pola Napisany 05 lipiec 2016 - 15:22

Janusz Z Pola

• Nitimur In Vetitum •

•  Mister
  • 76 postów
  • Imie:Kuba
  • Nick w Grze:[J]anusz Z Kielbasianego Pola
  • LokalizacjaPoznań
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 31d 15g 21m 5s

Witajcie moi kochani!

Wybaczcie, że odpowiedzi docierają do was dopiero lecz nasza kochana Pani Opiekun  As!a:* wróciła dopiero do nas po urlopie przez co wcześniej nie miała możliwości odpowiedzieć.

A więc poniżej umieszczam odpowiedzi!

Miłej lekturki!

Pytania od  kopojno:

1) Planujesz zostać jeszcze dłużej na sieci niż grasz?

Oczywiście. Nie mam zamiaru odchodzić, chyba że wreszcie Noway się wkurzy i mnie stąd wyrzuci :D. Ale tak serio, to dobrze mi z Wami. Fajni ludzie, miła atmosferka i współpraca z naprawdę ogarniętymi adminami to wszystko czego można chcieć na serwerze.

2) Jak zamierzasz spędzić wakacje?

Praca, praca, praca, praca. Niestety jak się ma 24 lata na karku to wakacje stają się tylko słowem określającym aktualny czas w roku. Mam zamiar oczywiście jeździć na plażę, chodzić na spacery i pić piwko wieczorami, ale takich typowych „planów” nie ma. :c

3) Jakie plany na przyszłość?

Chcę być szczęśliwa J. Skończyć studia, mieć przy sobie Kiciana, masę zwierząt w domu. Jakiegoś bobo za kilka lat i pracę z której będę zadowolona. Nie planuje nic konkretnego, bo staram się żyć dniem dzisiejszym. Koniec końców jutro może mnie jebnąć autobus, nie?

4) Jakie jest twoje wymarzone autko?

Sportowe porsche, w którym będę wyglądać jak dama. :D

5) Jak byś mogła cofnąć się w czasie, to chciała byś coś zacząć od nowa i dokąd chciała byś się cofnąć w czasie?

Chciałabym cofnąć się o 10 lat i nie ranić tak mojej mamy. Picie, jaranie, ćpanie i uciekanie z domu. Do tej pory ją za to przepraszam.

Pytania od  Zdolna.:

1) Podaj cytat, który najbardziej utkwił w Twojej pamięci. 

„ Ja naprawdę potrafię być wesoły. I przyjacielski. I sympatyczny. I życzliwy. (…) Tylko nie proście mnie, żebym bym miły. Ta cecha nie ma ze mną nic wspólnego.”

2) Co skłoniło Cię do wybrania takiego kierunku studiów? (dla tych którzy się jeszcze nie orientują możesz podać również kierunek)

Skończyłam dziennikarstwo i psychologię. Za rok bronię magistra z zarządzania. Co mnie skłoniło? Pasje? Chęć rozwoju? Zdobywania wiedzy? Nuda? :D Chyba wszystko po trochu.

3) Pierwsza myśl gdy wstajesz rano z łóżka?

„Cholera, czuję się jeszcze piękniejsza niż wczoraj.” :D

4) Jaka jest najciekawsza rzecz, jaką ostatnio słyszałaś?

Spotkałam ostatnio koleżankę, której nie widziałam 3 lata. Dziewczyna w moim wieku. Pytam się jak tam życie i co u innych z którymi studiowałyśmy. No i się dowiedziałam. Ten się ożenił, tamta wyszła za mąż. Jeszcze inna urodziła drugie dziecko. Masakra. A ja siedzę w domu i wieczorami pykam w csa, albo się szlajam po osiedlu.

5) Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?

Dancehall i polski rap.

Pytania od  Janusz Z Pola:

1) Jakie filmy najbardziej lubisz oglądać? Który spodobał Ci się najbardziej?

Horrory i fantasy. Mam mnóstwo ulubionych filmów, kocham Obcego i Predatora, The Walking Dead, Grimma. Podobał mi się Sinister czy Piramida. Stary film – Ostatni Smok – mogłabym oglądać codziennie. Bym mogła wymieniać godzinami.

2) Jak zaczęłaś swoją przygodę z WeedCS?

Wypierniczyli mnie bezczelnie z ostatniej sieci, tułałam się po Internetach i znalazłam się tutaj.

3) Uważasz, że rola opiekuna to ciężka praca? Uzasadnij.

Oczywiście, że ciężka. Płacz, łzy i zgrzytanie zębów.

Odpalam kompa – 10 pw. Tu VIP nie działa, tu skiny zniknęły, a tu coś nie tak z banem. Dobra ogarnięte.

Forum – dział CSGO Skiny. Dwie nowe propozycje – przeczytać i ogarnąć.

Skargi – kurwa znowu ktoś na za długo zbanował. Przeprosić, okrzyczeć admina i zamknąć.

Podania – wtf? Co to za koleś? Odrzucić i zamknąć.

Popatrzeć co się zdarzyło na forum. Gnojek znowu zbanował bez demka. Warn i dywanik. Mija 20 minut.

Wchodzę na tsa. Poke. No nieeeee. Wiadomość: „Asiu, wgracie nowe mapy?” No kurwa! Wgrywam je co tydzień i tak nikt na nich nie gra. Oszaleje.

Dobra wbijam do gry. „Ooo Asia, mam problem.” „Asia” „Asiu?” „Ej Asia zniknął mi skin.” „Asiaaa”. „No kurwa, ta Aśka to nic nie robi.” Aaaaaaa.

Idę zapalić. Oddycham. Raz, drugi. Uf. Wracam. Y@ SPRAWY DO OPIEKUNKI KIERUJEMY NA FORUM.

Mogę pograć.

Wychodzę z gry i wchodzę na forum.

PRZECZYTAĆ OD POCZĄTKU.

Pytania od _PashaBiceps_:

1) Gdybyś mogła wyjechać do Francji na Euro, to czy skorzystałabyś z tej propozycji?

Oczywiście.

2) Czy posiadasz jakieś zwierzątko domowe, jak tak to jakie? 

Mam buldożkę francuską – Furię. Dwie szczurzyce – Ganję i Lufkę. No i chomiczkę – Kasjereczkę. :D Ogólnie kocham zwierzęta i mam na ich punkcie fioła. Lubię je bardziej niż ludzi. Są szczere i prawdziwe. Nie oszukują i można im zaufać.

3) Gdybyś miała okazję zamieszkać gdziekolwiek byś chciała, to gdzie by to było?

Hiszpania.

4) Czy ćwiczysz na siłowni, albo fitnes w domu, jak tak to co Cię skłoniło do ćwiczeń?

Noszę 15kg worki z psią karmą w pracy. Wystarczy mi ćwiczeń :D

5) Jak uważasz, czy dobrze spisujesz się w roli opiekuna? 

Nieskromnie – tak.

Pytanie od Czacha_gra:

1) Asiu, czy planujesz w przyszłości mieć Dziecko? Jeśli tak to jakby się nazywało? Wolałabyś chłopczyka czy dziewczynkę?

Pewnie.  Patrząc na charakter Kiciana – wolałabym dziewczynkę. Później myślę o sobie – kurde dziewczynki to zło, wolę chłopca. Innymi słowy – co będzie to będzie, byleby zdrowe.  Nie wiem jakie dam imię. Podoba mi się kilka, ale to słodka tajemnica.

Pytania od  Gosialke:

1) Posiadasz autorytet? 

Nie. Chcę sama być dla siebie autorytetem.

2) Wolisz kolory tęczy, czy mroku? 

Tęczy!  Kocham różowy, błękitny, pomarańcz, czerwień, fiolet. Wszystko co radosne. Uwielbiam kolorowe ciuchy, biżuterię, buty. Kolory to radość i pozytywne myślenie. Zawsze jestem pełna kolorów i słodkości.

3) Jesteś osobą spontaniczną, żwawą i ambitną, czy raczej typem lenia?

Jestem wszędzie. Tu, tam, siam + moje słowotoki. :D Gadam i gadam tak, że mi się dziób nie zamyka. Zawsze chcę wszystkiego spróbować, zobaczyć, dotknąć, nauczyć się czegoś nowego. Ciągle jestem jak małe dziecko, a świat jest moim sklepem z cukierkami. Zdecydowanie jestem żywa i ambitna. Nie lubię siedzieć w miejscu.

4) Jakie są twoje szczególne osiągnięcia, które zapadły ci w pamięci?

Mam czarny pas w karate.

Jedna gazeta chciała kupić mój esej, ale się nie zgodziłam, bo miałam w zamian się zrzec praw autorskich.

Wygrywałam konkursy biologiczne.

To tak na szybko, bo jakoś dziwnie się czuję tak jakbym się chwaliła.

Jest tego jeszcze, ale chyba to jak ukształtowałam swój charakter przez ostatnie lata (w drodze od zdegenerowanej małolaty do dziewczyny dostającej stypendia naukowe) jest moim największym osiągnięciem.

5) Kreujesz swoją osobowość z dnia na dzień, czy raczej wolisz zdać się na los?

Kreuje moją siłę. Moją dumę, że jestem kim jestem. Mój lekko sarkastyczny styl bycia. To, żeby nie ufać ludziom. Tak! Kreuje swoją osobowość z dnia na dzień, bo los kreuje słabe charaktery

Pytania od Azazuś:

1) Co daje Ci najwięcej przyjemności?

Mój ukochany. Moja rodzina. Moje zwierzęta. Nieliczni przyjaciele. Lampka wina przed snem. Uśmiechy ludzi mijanych na ulicy. Tabliczka czekolady w czasie okresu (kobiety zrozumieją). Pierwszy płatek śniegu w zimę. Pierwszy motyl na wiosnę. Poranny promień słońca. Jak walnę heada Kicianowi. Nowa koszulka. Ładna biżuteria. Wygrana w zdrapkę.

Wszystko może dawać przyjemność przy pozytywnym myśleniu. 

2) Do jakiego kraju chciałabyś najbardziej pojechać?

Marzą mi się Indie i Ameryka.

3) Lubisz słodycze, czy raczej wolisz jeść zdrowo? 

Odżywiam się zdrowo. Jestem wegetarianką i takie tam. Ale słodycze też lubię. Czasami fajnie sobie pofolgować na kanapie z ciastem czekoladowym.

Pytanie od  GreenBoy:

1) Jak odnalazłaś KICIANA ?

Sam się odnalazł. :D Adminowałam na 1 serwerze, a on był tam graczem. Rozmawialiśmy na steamie, później telefon i skype. Po kilku miesiącach wsiadłam w samochód i ruszyłam w 5 godzinną podróż do niego . Po 3 dniach już u mnie mieszkał i tak jest do tej pory, a minęło już 1,5 roku.

To już wszystkie odpowiedzi na pytania jakie zadaliście naszej Pani Opiekun.

Asiu, chciałbym Ci bardzo podziękować za to, że znalazłaś czas i co najważniejsze naprawdę ciekawie oraz wyczerpująco odpowiedziałaś na wszystkie pytanka!

Następnym odpowiadającym na pytania będzie Opiekun serwera PB 4FUN -  Fc Daniel

Temat w którym możecie zadawać mu pytania znajdziecie tutaj: http://weedcs.pl/top...daniel-pytania/

Gorąco zapraszam oraz pozdrawiam!

Janusz Z Pola

• 6

Dodany obrazek

#2 ONLINE    Janusz Z Pola Napisany 05 lipiec 2016 - 15:23

Janusz Z Pola

• Nitimur In Vetitum •

• Autor tematu
  •  Mister
  • 76 postów
  • Imie:Kuba
  • Nick w Grze:[J]anusz Z Kielbasianego Pola
  • LokalizacjaPoznań
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 31d 15g 21m 5s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

`Silna <3,  Zdolna.,  Zamaskowany Gwałciciel,  VooFy,  VoiCe,  sHad0w*,  Polska Grupa Energetyczna,  PajeX,  NonameMen,  Nex.,  Mercia,  mambaHULK,  M.Rzeznik,  żelek:D,  Kotka,  kopojno,  Karoo,  Janusz Z Pola,  In4maTor,  Hello Kirry,  FreeHays,  Fc Daniel,  fachowiec,  exent,  Dawid.,  Ciastus,  BaSsIiLlbt,  BangI,  BaKeR,  ♚GrubyLoloツ,  As!a:*,  =HyPeR=,  "Miki"

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®