Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

ub

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
9 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    _KITA_ Napisany 02 lipiec 2016 - 08:56

_KITA_

_KITA_

•  Gracz WeedCS
  • 17 postów
  • Imie:Łukasz
  • Nick w Grze:_KITA_
  • LokalizacjaBytom
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 11g 9m 55s

Witam wczoraj dostałem bana i napisałem prośbę o UB niestety dzis patrze ze nie ma już tego posta :( myślę ze złe opis tematu dałem. Dzis dałem kolejny post o ub poniewież jest na to 24 h . Kupiłem ostatnio vipa na 30 dni i chyba nie po to abym potem miał  czitowac bo to się mija z celem. W CS gram już od 6 lat i nigdy nie używałem czitow i nie mam zamiaru bo to jest oszukiwanie samego siebie. Juz nie wiem gdzie mam pisać. :/

• 0

#2 OFFLINE    _KITA_ Napisany 02 lipiec 2016 - 09:36

_KITA_

_KITA_

• Autor tematu
  •  Gracz WeedCS
  • 17 postów
  • LokalizacjaBytom

Chcialem Dodac ze nie wiedzialem jak sie zdjecia daje i je pomniejszylem zeby dac do wiadomosci dla mnie to czarna magia bo ja tylko gram i nigdy nie musialem pisac prosbe o ub i jakies ssy wstawiac . Jest to troche nie fajne z waszej strony bo vipa sie kupuje i bana sie dostaje Pozdrawiam Pania Admin od Ktorej sie to wszystko zaczelo w dodatku dziekuje ze cie to cieszy ze nie dostalem Ub. I jak tak to ma wygladac to ja dziekuje za taka gre . Kup vipa  Dostaniesz Bana na zawsze i kasa pojdzie sie jeeb.....

• 0

#3 OFFLINE    fachowiec Napisany 02 lipiec 2016 - 10:53

fachowiec
  •  Gracz WeedCS
  • 2059 postów
  • Imie:Jakub
  • Nick w Grze:fachowiec
  • LokalizacjaDomek
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 152d 8g 49m 23s

"Kup vipa, dostaniesz bana" Spoko. Tylko po co ssy pomniejszałeś? Od 6 lat w cs'a grasz i nigdy ssów nie miałeś? Proszę Cię..

Edytowane ssy to ban zostaje, proste.

• 0

#4 OFFLINE    _KITA_ Napisany 02 lipiec 2016 - 11:08

_KITA_

_KITA_

• Autor tematu
  •  Gracz WeedCS
  • 17 postów
  • LokalizacjaBytom

kto powiedzial ze nie mialem ssy-ow ja mowie ze nigdy nie musialem ich gdzie kolwiek dawac bo nigdy mi sie nie zdazylo abym bana dostal za dobra gre  a wczoraj dopiero przeczytalem co to ssy i gdzie sa bo na serwery wchodze aby sobie pograc , zabic czas i przestrzegac regulaminu danego reszta mnie nie interesuje. Tyle w temacie ale sie upierajcie dalej przy swoim. Ja tylko chce uzyskac odpowiec za co dostalem bana bo nie lubie byc obwyniany za cos czego nie zrobilem w dodatku sami macie napisanie ze zglaszanie kogos za  to ze dobrze gra karane jest banem to ja w takim przypadku prosze o bana dla pani Admin bo nawet powodu nie podala tylko przypuszczenie jej.

• 0

#5 OFFLINE    _KITA_ Napisany 02 lipiec 2016 - 11:14

_KITA_

_KITA_

• Autor tematu
  •  Gracz WeedCS
  • 17 postów
  • LokalizacjaBytom

Dostane sensowna odpowiedz za co ban i czy to jest taki problem ze są tylko pomniejszone. To wtedy znikam z forum bo nie mam zamiaru znowu miec czegos podobnego w przyszlosci.

Janusz Z Pola (02 lipiec 2016 - 11:34 ):
Używaj opcji edytuj! Ostatnie ostrzeżenie.

• 0

#6 OFFLINE    fachowiec Napisany 02 lipiec 2016 - 11:28

fachowiec
  •  Gracz WeedCS
  • 2059 postów
  • Imie:Jakub
  • Nick w Grze:fachowiec
  • LokalizacjaDomek
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 152d 8g 49m 23s

Jeżeli admin widzi, że podejrzanie grasz to ma prawo zrobić ci ssy lub nagrać demko. Jesteś czysty to wstawiasz ssy i dostajesz ub chyba, że były edytowane jak to właśnie zrobiłeś.

• 0

#7 OFFLINE    _KITA_ Napisany 02 lipiec 2016 - 12:19

_KITA_

_KITA_

• Autor tematu
  •  Gracz WeedCS
  • 17 postów
  • LokalizacjaBytom

TAK TYLKO JE PONIEJSZYLEM W PAINCIE ALE TO JUZ MALO WAZNE . I TAK JAK MOWIE KUPUJESZ VIPA DOSTAJESZ BANA I WTEDY ROBICIE KRADZIESZ W BIALY DZIEN . CIEKAWY JESTEM ILE OSOB JUZ TAK WYROLOWANYCH ZOSTALO

• 0

#8 OFFLINE    Polska Grupa Energetyczna Napisany 02 lipiec 2016 - 12:45

Polska Grupa Energetyczna

Banned

•  ViP
  • 996 postów
  • Imie:Konrad
  • Nick w Grze:Polska Grupa Energetyczna
  • LokalizacjaWarszawa
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 38d 15g 40m 9s

Aha czyli jak kupisz VIPa na 30 dni to z automatu możesz czitówać? SSy zostały zmodyfikowane (widac to gołym okiem). Chciałeś pomniejszyć zzdjęcie aby wysłać jako wiadomośc? Pierwszy raz widze takie wytłumaczenie :V. Jeszcze ten post

"Nie chce juz Ub z wszej strony szkoda mojego i waszego czasu. A ssy Pomniejszone bo chcialem tu dac w wiadomosci."

Ale szczyt twojego tupetu sięga dzisiejszy temat :

Gdzie wstawiłeś indentyczne SSy i skarżysz sie, że musisz czekac tyle czasu na UB

• 0

Dodany obrazek

Potrzebujesz pomocy? Znajdziesz mnie na Forum/TS
Pomogłem ? zostaw + :D

#9 OFFLINE    Sarcia Napisany 03 lipiec 2016 - 11:18

Sarcia
  •  Kobieta
  • Inne:  Gracz WeedCS
  • 245 postów
  • Imie:Sara
  • Nick w Grze:Sarcia
  • LokalizacjaOświęcim
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS
  • Czas na forum: 21d 13g 39m 48s

Powiem tyle, nie masz sie juz gdzie wpisywac? piszesz posty juz w kazdym dziale chyba... Nie cieszylam sie tylko smialam z tego ze niewiem o co robisz tyle halasu i pytasz po raz kolejny za co. Za to ze dziwnie grales dostales ssy. Nic strasznego. Nie tylko ty je dostales. I nie masz naprawde o co tyle problemow robic. A ja nie mam za co dostac bana bo kolejny raz ci mowie ze nie zrobilam nic zlego. A zaniedlugo to mozesz dostac za spamowanie tym samym na forum bana jeszcze, nie zdziwilo by mnie to. 

• 1

#10 OFFLINE    sHad0w* Napisany 07 lipiec 2016 - 01:12

sHad0w*

All Around Me

•  Gracz WeedCS
  • 3314 postów
  • Imie:Mistrz i Pan
  • Nick w Grze:sHad0w*
  • LokalizacjaPoland
  • Czas na forum: 128d 12m 6s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

_KITA_,  Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ,  VooFy,  TerroRysta,  sHad0w*,  Sarcia,  Polska Grupa Energetyczna,  NooBeeK,  NonameMen,  NeverGiveUp{LwG},  Needy.,  MiSZoR,  Marta.,  lauritka,  kulpik9,  KryptoN K1NG.,  Karols,  KappaBiceps,  Jaszczurek,  Janusz Z Pola,  Ghost Division,  FuSioN,  FreeHays,  fachowiec,  FacePalm,  f0kus,  esiu,  DcM,  Creativee,  Ciastus,  CHUDY,  BaKeR,  Azazel.,  ACAB,  @Drago@,  =HyPeR=

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2017

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®