Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

#2. Q&A [J]anusz Z Kielbasianego Pola - Odpowiedzi

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    Janusz Z Pola Napisany 08 czerwiec 2016 - 15:53

Janusz Z Pola

• Nitimur In Vetitum •

•  Moderatorzy
  • Inne:  Admin CS 1.6 | JailBreak |,  Mister
  • 127 postów
  • Imie:Kuba
  • Nick w Grze:[J]anusz Z Kielbasianego Pola
  • LokalizacjaPoznań
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 35d 15g 25m 36s

Witajcie!

Z góry chciałbym wszystkim podziękować za zadane mi pytania na które z przyjemnością odpowiem!

Odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Serdecznie zapraszam!

Pytania od  kopojno:

1) Jak uważasz kto może sobie nie poradzić na nowej posadzie?

Wybacz, że to powiem, ale gdybyś nie "stracił" dotychczas moderatora wskazałbym właśnie Ciebie. Wydaję mi się, że to jednak trochę za wcześnie dla Ciebie na taką funkcje. Musisz się jeszcze trochę poduczyć, zobaczyć jak pracują inni, jakie mają obowiązki itd.

2) Kogo uważasz za najmilszego użytkownika forum?

Zdecydowanie wskazałbym tutaj Flow12 lub Zdolna.. Są to osoby które są nadzwyczaj miłe oraz kulturalne w swych wypowiedziach oraz rozmowach. Bardzo ich podziwiam. Pozdrawiam was! :)

3) Komu byś zaufał najbardziej z użytkowników forum?

Już niejednokrotnie zaufałem i nadal ufam. Jest to oczywiście  Serfero. Nieraz pomagał mi w trudnych dla mnie sytuacjach, umiał mnie z nich wyciągnąć i za razem pocieszyć. Szkoda, że już go tutaj nie ma. :-/

4) Kogo teraz będziesz nominował do odpowiedzi?

Dowiesz się na samym końcu tego Q&A :)

Pytania od  Fc Daniel:

1) Czy dalej tak dużo jesz przed kamerka?

Przed kamerką może nie ponieważ nie mam do tego okazji, ale przed samym komputerem owszem :D

2) Jaki masz cel w życiu?

Dom, praca, rodzina jednak rodzina stoi tutaj na pierwszym miejscu. Tak zostałem wychowany i mam zamiar to przekazać również moim przyszłym dzieciom :)

3) Chciałbyś wyjechać za granice i poczuć coś nowego?

Od zawsze marzy mi się wylot do Hiszpanii. Jest to chyba jedyne miejsce które chciałbym odwiedzić za granicą i mam nadzieję, że w przyszłości będę miał okazję się tam wybrać. Z drugiej strony jednak kocham swój kraj i niczego mi tutaj nie brakuje. Jak to brzmi znane pewnie wszystkim przysłowie - "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej." i tego się trzymam.

Pytanie od  puszka:

1) Czy byłeś kiedyś w burdelu?

Nie i nigdy nie zamierzam :)

Pytania od  CHUDY:

1) Czemu głównie mówisz z pełną buzią ?

Przed komputerem jak już wyżej odpowiedziałem przy pytaniu  Fc Daniel lubię sobie coś podjeść stąd ten powód.

2) Co się znajduje w twojej buzi tak często podczas rozmów ?

Odpowiedz jest prosta - jedzenie.

3) Czy zamierzasz spotkać się z kimś z WEEDCS ?

Zamiary zamiarami, jednak czy coś z tego będzie tego nie wiem. Planowałem spotkać się z paroma osobami nawet już z nimi o tym rozmawiałem i pisałem, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć czy naprawdę coś z tego będzie. Mam nadzieje, że się uda i jestem dobrej myśli.

Pytania od  As!a:*:

1) Dlaczego, mendo, zrezygnowałeś ze skinów i zostałeś na jailu a nie na odwrót?

Wybacz mi Asiu, że tak postąpiłem. Muszę tutaj przyznać, że po części znudziło mi się strzelanie no i jest tutaj winien również czas i stąd ta rezygnacja. Poza tym na Jailbreak jest super ekipa z którą się świetnie dogaduję oraz sam serwer bardziej mi się podoba, bo jest na nim kupa śmiechu i radość z gry. Jednak z ekipą z CS:GO Skiny również się pośmiałem jak i świetnie mi się z nimi współpracowało. Pozdrawiam was wszystkich oraz Ciebie Asiu i jeszcze raz przepraszam. Mam nadzieję, że mi wybaczasz? :angel:

2) Masz rodzeństwo?

Nie mam rodzeństwa, jestem jedynakiem.

3) Jakieś konkretne plany na przyszłość?

Aktualnym planem jest ukończenie szkoły. Uczęszczam do technikum na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych jednak swoje przyszłe plany chciałbym związać z drugą częścią tego kierunku czyli usługową. Mam tutaj na myśli jakiegoś kelnera czy też barmana. Poza tym oczywiście mam zamiar znaleść wybrankę życiową, jednak kiedy to nastąpi; nie mam pojęcia :D Oczywiście dom, rodzina czyli to co pewnie każdy chciałbym w życiu "osiągnąć".

Pytania od FHA :

1) Czy masz zamiar odbić chłopaka  As!a:* i być z nią?

Bardzo ciekawe pytanie. Oczywiście, że nie. Asia z Kicianem bardzo się kochają i moim zdaniem jest to piękne.

Pozdrawiam was bardzo cieplutko! :D

2) Czy sądzisz, że WeedCs to "maszynka do zarabiania $"?

Nie ukrywając moim zdaniem jest to prawda. VIP-y, Admini, Różne usługi forumowe, składki to ogromne pieniądze. Chciałbym przejąc wszystkie te pieniądze jakie są uzbierane z tego wszystkiego. Lecz to nie jest tak, że tylko się z tego zarabia. Samo utrzymanie serwerów już dużo kosztuję, a przecież chodzi tutaj o zarobki więc jeśli jakiś serwer nie przynosi odpowiednich zysków to jaki sens jest jego opłacanie i dalsze prowadzenie? Z tego względu kilka serwerów z naszej sieci zostało usuniętych, niestety.

Pytanie od Lord Voldemort:

1) Skąd się wziął Twój nick?

Nie ukrywając, jestem osobą bardzo kreatywną oraz wymyślną więc... :D W woli ścisłości dla mało wtajemniczonych - nie mam na imię "Janusz". Takie imię posiadam w nicku, ponieważ jest ono moim zdaniem zabawne, bez urazy dla innych Januszów.

Pytania od Zdolna.

1) Ulubione zadanie, które spełniasz na sieci to? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Jest to oczywiście rola moderatora. Jestem dumny, że mogę pełnić tą rolę na tej sieci oraz sprawia mi to w pewnym sensie przyjemność. Nie jest to moim zdaniem trudna funkcja. Przy okazji miło się robi kiedy gracze piszą do Ciebie wiadomości z prośbą o pomoc. Zawsze takową służę i nikogo nie olewam.

2) Jakie największe wyzwanie stawia przed ludźmi życie?

Ciekawe i problematyczne pytanie. Gdyby się tak wykłócać to w sumie całe życie to jedno wielkie wyzwanie. Od urodzenia nabywamy umiejętności, poznajemy nowe osoby oraz stajemy twarzą w twarz ze swoimi lękami. Każdego dnia życie stawia nam nowe wyzwania które musimy pokonać i oczywiście jesteśmy w stanie je pokonać wystarczy tylko uwierzyć w siebie oraz swoje możliwości. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Jeszcze raz dziękuje wam wszystkim za wszystkie zadane mi pytania!

Do następnego Q&A nominuję naszą kochaną Panią redaktor Zdolna..

Pozdrawiam!

Janusz Z Pola

As!a:* (08 czerwiec 2016 - 16:03 ):
Wybaczam :D

• 3

weedcs-1488314368-U5159.png

#2 OFFLINE    Janusz Z Pola Napisany 08 czerwiec 2016 - 15:56

Janusz Z Pola

• Nitimur In Vetitum •

• Autor tematu
  •  Moderatorzy
  • Inne:  Admin CS 1.6 | JailBreak |,  Mister
  • 127 postów
  • Imie:Kuba
  • Nick w Grze:[J]anusz Z Kielbasianego Pola
  • LokalizacjaPoznań
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 35d 15g 25m 36s

Wiadomość automatyczna
close1.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś post a moderator rozpatrzy temat na nowo.

• 0

weedcs-1488314368-U5159.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

кαѕα,  `Silna <3,  Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ,  Sylwia :D,  SnOwii,  sHad0w*,  puma,  Przemoo,  Polska Grupa Energetyczna,  Martynaaa :*,  Maniek95,  mambaHULK,  kopojno,  Klaudia <3,  Janusz Z Pola,  IKilLYou,  Gosialke,  Fc Daniel,  fachowiec,  DcM,  Daria :*,  Ciastus,  CHUDY,  Azazel.,  As!a:*

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®