Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

[Redaktor] Zdolna?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15 odpowiedzi na ten temat

#1 ONLINE    Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ Napisany 15 maj 2016 - 22:01

Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ

. ♡ .

•  Miss
  • Inne:  Admin CS 1.6 | DeathMatch |,  Admin TeamSpeak 3,  Opiekun Serwera
  • 1396 postów
  • Imie:Marlena
  • Nick w Grze:Zdolna.
  • LokalizacjaZawsze tam gdzie Ty.
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 76d 20g 5m 49s

Imię: Marlena
Doświadczenie: Istotnie. :) Prawie rok na poprzedniej sieci. Plus po kilka msc na innych.
Wykształcenie (opcjonalnie): Humanistka? 9h polskiego w tyg chyba można uznać.

Wiem że wymagany jest artykuł.. Myślałam długo nad tym i nic rozsądnego nie wymyśliłam..
Jedyne co wrzucam to rozprawkę z polskiego, którą napisałam rok temu. 

Liceum/Technikum
Na jakie przeszkody trafiają w dzisiejszych czasach zakochani i jak radzą sobie z przeciwnościami?
Podaj przykłady sytuacji życiowych oraz tekstów kultury ilustrujących to zagadnienie.

Zacznijmy od tego, że w dzisiejszych czasach ciężko trafić na prawdziwą miłość. Wykreowany świat przez telewizję, internet, gazety czy bilbordy pokazuje nam idealne wzorce, którymi każdy chciałby się kierować. Coraz trudniej o szczere i prawdziwe uczucie, którym od wieków obdarzają się wzajemnie kobieta i mężczyzna. A jeśli już trafimy na tą jedyną osobę? Najczęściej spotykają nas zawody miłosne. Zawsze znajdzie się miliony przeszkód, którym trzeba sprostać. Zazwyczaj okazują się one dla zakochanych zbyt trudne do ominięcia, czy rozwiązania, dlatego najczęściej kończy się wszystko klęską. 

Jak dotąd wiemy w tej większej połowie przypadków, trafia się ludziom miłość niespełniona. To ona jest głównym powodem naszych cierpień i smutku. Osoba pokrzywdzona w takiej sytuacji stara się ponad wszystko zapomnieć, o kimś kto ją zranił, skrzywdził. Świat zmienia w jej oczach barwy, nic nie ma sensu. W mediach czasem pojawiają się artykuły o samobójstwach z miłości. Czy ludzie potrafią, aż tak się przywiązać do drugiego człowieka? Mam wrażenie, że tak. Tylko dlaczego sięgają po takie środki, w których obrót sytuacji nie jest satysfakcjonujący dla pozostałych bliskich? Mowa tu o rodzinie, znajomych. Nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji tego, co robimy pod wpływem emocji. Jednak samobójstwo z miłości nie występuje wyłącznie we współczesnym świecie.

Pozwolę sobie przytoczyć utwór Szekspira "Romeo i Julia". Para kochanków wszech czasów, którzy nie mogą być ze sobą z powodu sporu rodów, również zginęła w imię miłości. Dopiero śmierć tych obojga ludzi kończy wszelkie nieporozumienia.

Czy miłość niespełniona to tylko zakochanie się w osobie, która nie odczuwa tego samego? Oczywiście, że nie. Wielkim cierpieniem jest dla nasz również śmierć ukochanej osoby. Jest to jeden z największych ciosów od życia dla drugiego człowieka. Ciężko jest nauczyć się żyć bez kogoś, kogo darzyliśmy tak głębokim uczuciem, a jednak musimy. Osoby, które ten los spotyka zazwyczaj nie starają się już ponownie znaleźć człowieka, którego mogliby równie pokochać. Strach przed utratą ponownego gruntu pod nogami jest silniejszy. Sporą przeszkodą w związku jest również choroba, zazwyczaj śmiertelna. Ludzie, których to spotyka nie oczekuję pocieszenia, lecz cierpliwości i zrozumienia. Wtedy wzmacnia się bliskość tych dwojga. Oboje starają się siebie nawzajem wspierać. Wyczekują momentu, w którym to najgorsze będzie już za nimi, jednak to nie  wygląda tak kolorowo, jak by komuś mogło się wydawać. Ostatnio między nastoletnią częścią młodych ludzi popularny jest film "Gwiazd naszych wina", mówiący właśnie o takim rodzaju przeszkody, która spotkała dwojga zakochanych. Główna bohaterka Hazel cierpi na raka tarczycy, poznaje młodego chłopaka byłego koszykarza z amputowaną nogą. Miłość tych dwojga była wyjątkowa, połączyło ich nie tylko podobne doświadczenie z chorobą, ale również podejście do życia oraz umiłowanie do książek. Los jednak postarał się by ich rozdzielić. Pod koniec filmu okazuje się, że chłopak ma nawrót choroby w skutek czego umiera. 

Jednym z większych problemów tego świata jest zamiłowanie do pieniędzy, stąd często przyszły partner czy partnerka kierują się stanem majątku swojego przyszłego małżonka lub małżonki. Czy to jest miłość? Naturalnie odpowiedź brzmi nie. Kocha się człowieka, nie jego pieniądze. Mimo wszystko coraz częściej jest nam dane z tym się spotkać. Kolejnym z częściej występujących problemów w związkach jest zdrada wynikająca z różnych przyczyn. Ludzie zdradzeni postępują różnie, czasem starają się wybaczyć, dać drugą szansę, jednak zaufanie wtedy słabnie jest ograniczone i bardzo ciężko je odbudować. Po co tkwić w czymś, co nam nie sprzyja? Czego nie chcemy? Nikt nas nie zmusza. Może i nie wszyscy mają sumienie, jednak postawmy się w sytuacji osoby zdradzonej. Przeżycia, które zbiera po tym na swoim koncie nie należą do najprzyjemniejszych, więc czasem warto najpierw pomyśleć do czego dążymy.

Ostatnią przeciwnością losu, którą poruszę będzie odległość między zakochanymi. Zdarza się, iż poznajemy kogoś, kto odpowiada naszemu ideałowi, a my jego, jednak jest jeden duży problem, odległość. Zazwyczaj bywa ona przerażająca, co działa niekorzystnie na dalsze budowanie znajomości, która po jakimś czasie mogłaby przerodzić się w wielkie uczucie. Jestem pewna, że można spotkać ludzi, którzy temu sprostali, ale jest ich naprawdę niewiele, choć moim zdaniem zawsze warto próbować, jeżeli na czymś nam zależy. Choćby dla tych kilkunastu chwil szczęścia.         Zakochani w dzisiejszych czasach, jak w każdych innych natrafiają na bardzo wiele różnych kłód rzucanych pod nogi przez życie. A to czy uda się im je pokonać zależy wyłącznie od nich, od głębokości ich uczucia i zaangażowania w to, co chcą zbudować między sobą.

Edytowany przez Zdolna., 16 maj 2016 - 13:58 .

• 7

Dodany obrazek

#2 ONLINE    fachowiec Napisany 15 maj 2016 - 22:26

fachowiec
  •  Zasłużony
  • 2056 postów
  • Imie:Jakub
  • Nick w Grze:fachowiec
  • LokalizacjaDomek
  • Ulubiony Serwer:Paintball Klasy
  • Czas na forum: 152d 1g 6m 29s

Jak najbardziej na duże TAK! Rozprawka na bardzo dobry temat i dobrze napisana :wub:

Bardzo spodobał mi się także wywiad z sHad0w* co pokazuję, że osoba nadaję się na redaktorkę.

• 1

#3 OFFLINE    kopojno Napisany 15 maj 2016 - 22:30

kopojno
  •  Gracz WeedCS
  • 601 postów
  • Imie:adrian
  • Nick w Grze:kopojno
  • LokalizacjaŁuków
  • Ulubiony Serwer:Deathmatch
  • Czas na forum: 28d 9g 6m 27s

Tak brac ja!!! Super wypracowanko! :)
  • 0

weedcs-1482100978-U5041.gif

#4 OFFLINE    Polska Grupa Energetyczna Napisany 15 maj 2016 - 22:35

Polska Grupa Energetyczna

Banned

•  ViP
  • 996 postów
  • Imie:Konrad
  • Nick w Grze:Polska Grupa Energetyczna
  • LokalizacjaWarszawa
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 38d 15g 40m 9s

Jestem na Tak bardzo dobre wypracowanie + staż

• 0

Dodany obrazek

Potrzebujesz pomocy? Znajdziesz mnie na Forum/TS
Pomogłem ? zostaw + :D

#5 OFFLINE    Ciastus Napisany 15 maj 2016 - 22:39

Ciastus

Bocio <3

•  Gracz WeedCS
  • 394 postów
  • Imie:Gracjan
  • Nick w Grze:CiasteK [t]
  • LokalizacjaPrzemyśl
  • Czas na forum: 76d 11g 10m 15s

JESTEM NA TAK!

+ Ogarnie

+ Ładny i przejrzysty wywiad z Szadołem

+ Doświadczenie

• 0

#6 OFFLINE    As!a:* Napisany 15 maj 2016 - 22:56

As!a:*

Dupeczka admineczka <3

•  Opiekun Serwera
  • Inne:  Admin CS 1.6 | CS GO JackPot |,  Kobieta
  • 1335 postów
  • Imie:Asia
  • Nick w Grze:As!a:*
  • LokalizacjaGdańsk
  • Ulubiony Serwer:CS:GO Jackpot
  • Czas na forum: 90d 5g 19m 32s

TAK

+ wywiad z Szadołkiem ładny

+ chęci 

+ rozprawka napisana poprawnie ( przeszkadzają trochę za długie zdania, spoiler filmu niepotrzebny i chyba najbardziej razi : "w tej większej

połowie" ) Ale, że nie jest to egzamin na studia humanistyczne to się nie będą zbytnio czepiać :D

Ogólnie dziewczyna wydaje się fajna i ambitna a redaktor się przyda.

Brać ją :D

Pozdrawiam

• 1

"Jesteś gotowy, rusza jeździec trójgłowy
Słyszysz tętent kopyt, a ja Twój skowyt
Innymi słowy zaczynamy łowy!"

Dodany obrazek

#7 OFFLINE    sHad0w* Napisany 15 maj 2016 - 23:19

sHad0w*

All Around Me

•  Gracz WeedCS
  • 3314 postów
  • Imie:Mistrz i Pan
  • Nick w Grze:sHad0w*
  • LokalizacjaPoland
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 128d 12m 6s

Jestem jak najbardziej na Tak

-Dziewczyna ma chęci 

-Zna się na tym czyli ma doświadczenie

-Tekst ładnie napisany 

-Wywiad, który przeprowadziła ze mną bardzo dobrze rozpisany

Tylko brać :D

• 0

#8 OFFLINE   Pasek Napisany 15 maj 2016 - 23:58

Pasek

Banned

• Banned
  • 50 postów
  • Imie:Filip
  • Nick w Grze:Pasek Klinowy
  • Lokalizacjawwa

Na TAK, aktywna na forum, widać, że się stara, wypracowanie ładne(zapisze je sobie może kiedyś się przyda xD).

• 0

#9 OFFLINE    Janusz Z Pola Napisany 16 maj 2016 - 05:01

Janusz Z Pola

• Nitimur In Vetitum •

•  Gracz WeedCS
  • 138 postów
  • Imie:Kuba
  • Nick w Grze:[J]anusz Z Kielbasianego Pola
  • LokalizacjaPoznań
  • Czas na forum: 37d 8g 20s

Oczywiście, że na TAK!
+ Dziewczyna bardzo ambitna, chętna oraz pomysłowa
+ Rozprawka bardzo ładnie napisana
+ Wywiad z tym rudzielcem na bardzo wysokim poziomie co dowodzi, że idealnie pasujesz na tą posadę

Powodzenia, pozdrawiam!
  • 0

weedcs-1488314368-U5159.png

#10 OFFLINE    Nex. Napisany 16 maj 2016 - 05:05

Nex.

.exe

•  Moderatorzy
  • 1213 postów
  • Nick w Grze:.Nex.exe!
  • LokalizacjaSiedlce
  • Czas na forum: 41d 22g 20m 11s

Na tak :D
+wywiad z shadowem
+ambitna
+wypracowanko tez fajne ;)
  • 0

UYzZWCZ.png

#11 OFFLINE   AplikacjA Napisany 16 maj 2016 - 13:23

AplikacjA

>.< Mistrz JB >.<

• Banned
  • 106 postów
  • Nick w Grze:AplikacjA
  • LokalizacjaKrzesło.

Brać ją !! 

Jestem na TAK !

Polska Grupa Energetyczna (16 maj 2016 - 17:14 ):
brak powodów!!

• 0

weedcs-1466525966-U12190.jpg

Pomogłem?

Daj "+

#12 OFFLINE    DcM Napisany 16 maj 2016 - 16:11

DcM

pro vivis et quod iustum est

•  Gracz WeedCS
  • 199 postów
  • Imie:Daruś
  • Nick w Grze:DcM
  • LokalizacjaOlsztyn (Warmia-Mazury)
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS
  • Czas na forum: 11d 9g 50m 8s

na TAK nie ma się czego przyczepić ....

Zdolna. Idź za mnie na Ustną maturę z Polaka :D   

• 0

4a28a8bca25f2c6e300b3c1d6f5cab96.jpeg
                 Vita est inhumanum
                           życie jest brutalne

#13 OFFLINE    żelek:D Napisany 16 maj 2016 - 16:30

żelek:D

gl hf ツ

•  Gracz WeedCS
  • 1875 postów
  • Imie:Mateusz
  • Nick w Grze:zelkovy.odlotovy / zelek:D
  • LokalizacjaPoznań
  • Czas na forum: 60d 19g 9m 16s

Tak 

-ogar

-doświadczenie

-ładne podanie

• 0

v1.png

#14 OFFLINE    Emila Napisany 16 maj 2016 - 17:05

Emila
  •  Kobieta
  • 581 postów
  • Imie:Emilia
  • Nick w Grze:Emila
  • LokalizacjaOlecko
  • Czas na forum: 25d 20g 36m 37s

Na tak

+ambitna i ma duże chęci

+kreatywna dziewczyna

• 1

weedcs-1466342534-U1618.png

#15 OFFLINE    Vanill.# Napisany 16 maj 2016 - 17:36

Vanill.#

BOT Andrzej

•  Gracz WeedCS
  • 134 postów
  • Imie:Patryk
  • Nick w Grze:Vanill.#
  • LokalizacjaPolska
  • Ulubiony Serwer:CS:GO CSS
  • Czas na forum: 6d 14g 32m 56s

na tak

wiek podanie

widać że zna się na tym 

• 0

#16 ONLINE    NoWay Napisany 16 maj 2016 - 20:03

NoWay
  •  Junior Admin
  • 4410 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:NoWay-.-
  • Lokalizacjadom
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 115d 8g 4m

Wiadomość automatyczna
akcept.png

Zostałeś przyjęty na stanowisko zapraszam na TeamSpeak IP: ts3-palarnia.pl aby dokończyć rekrutacje!

• 1

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

кαѕα,  ~oeemgie,  `Silna <3,  ^^Erotoman^^,  Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ,  Zawodowiec,  Vanill.#,  TylkoWidz,  TrzymajFason,  Trampek,  SzybkiWTrambkach,  Sylwia :D,  SqUeEeeze,  SnOwii,  Smike :),  SkOrCzI;PD,  Sharok,  sHad0w*,  Serfero,  Rudaaa :D . !,  RoYaL,  Rosě,  Przemoo,  Potęga i Moc :),  Polska Grupa Energetyczna,  Paulla,  patryk321,  Orzeszek:P,  nuta,  Nowik.,  NoWay,  NooBeeK,  NonameMen,  Nikos123,  Nieznana <3 A.,  Nie12345,  NeXu.,  Nex.,  NeverGiveUp{LwG},  Mumin,  Moren,  MiSZoR,  Maniek95,  Malina xD,  Maftosia,  żelek:D,  lauritka,  KryptoN K1NG.,  Kropka.,  KostekWielki,  kopojno,  KappaBiceps,  Kamilkaa,  JayyeK,  Jaszczurek,  Janusz Z Pola,  IKilLYou,  Hacket,  Gosialke,  Fc Daniel,  fachowiec,  FacePalm,  eVic,  esiu,  Emila,  Dragon.,  DcM,  Dariusz,  Daria :*,  daniel100,  Dajman,  Ciastus,  CHUDY,  CHIŃSKIE BŁOTO,  BRUDAS,  Blade,  bezimienny2003,  Bartus:3,  ♚GrubyLoloツ,  Azzerus,  Azazel.,  As!a:*,  Agnes22,  ACAB,  1nTensiVe_,  !HaQu!

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®