Skocz do zawartości

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!

Zaloguj się 

Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości

Zdjęcie

Lukasek na redaktora

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE    Lukasek Napisany 04 grudzień 2015 - 08:15

Lukasek
  •  Gracz WeedCS
  • 7 postów
  • Imie:Mikołaj
  • Nick w Grze:Lukasek
  • LokalizacjaGdynia
  • Ulubiony Serwer:JailBreak
  • Czas na forum: 2g 55m 44s

Imię: Mikołaj
Doświadczenie: Doświadczenie mam bardzo dobre na innych serwerach jakich grałem na większości miałem redaktora. 
Wykształcenie (opcjonalnie): Mam bardzo dobre robiłem gazetkę klasową i kronikę

Hiszpański dziennik "El Mundo Deportivo" oraz Francuski "L'Equipe" TWIERDZA, ZE Paris Saint-Germain zrobi WSZYSTKO, przez w letnim oknie transferowym pozyskać piłkarza Z absolutnej czołówki. Pierwszym celem paryżan żart z Realu Cristiano Ronaldo Madryt. Jeśli Portugalczyk Nie zgodzi SIĘ na przeprowadzkę zrobić Stolicy Francji, wówczas PSG spróbuje pozyskać Neymara z Barcelony.

Po zakończeniu obecnego sezonu z PSG pożegna SIĘ Zlatana Ibrahimovicia. Kontrakt Szweda wygasa w czerwcu i wiadomo, nie nie zostanie przedłużony ZE. Tym samym paryski klub bedzie mial Dodatkowe Pieniądze, Które bedzie mógł przeznaczyć na wypłatę dla Nowej Gwiazdy.

Zdaniem "L'Equipe" oraz "El Mundo Deportivo" głównym celem transferowym PSG bedzie Cristiano Ronaldo. W Stolicy Francji wierzą, ZE Portugalczyk bedzie w powyżej tygodnia przekonać Florentino Pereza Prezydenta Królewskich, by pozwolił ym odejść.

Jeśli "CR7" nie trafi zrobić PSG, wówczas klub spróbuje pozyskać Neymara z Barcelony. Jednak bedzie się równie Trudne zadanie, bo w ciągu najbliższych tygodni Brazylijczyk ma podpisać nowy Kontrakt.

Na Tym jednak nie nie Koniec. Trzecim nazwiskiem łączonym z Paris Saint-Germain żart Robert Lewandowski. Wątpliwe, by reprezentant Polski byl poważnie zainteresowany transferem, bo Jak podkreślał w licznych wywiadach świetnie czuje w Bayernie Monachium SIĘ, zrobić którego trafił Latem 2014. Z innej mojej pracy proszę.

• 0

#2 ONLINE    Azzerus Napisany 04 grudzień 2015 - 09:08

Azzerus

★ ! Strażnik forum ! ★

•  Gracz WeedCS
  • 5034 postów
  • Imie:Kacper
  • Nick w Grze:[A]zzerus
  • LokalizacjaPomorze :*
  • Ulubiony Serwer:CS:GO Jackpot
  • Czas na forum: 76d 21g 37m 48s

Jestem całkowicie na NIE

- 5 postów na forum ?! i 1h na forum ?! !

- nikt cię nie zna

- każdy twój tekst jest skopiowany z innej sieci ! 

- luka w ''wykształcenie''.. nic nie napisałeś.

• 0

weedcs-1456005927-U1618.png

Pomogłem ?! Jeśli TAK nie zaszkodzi jeśli dasz  (y) !

#3 OFFLINE    Bykuś Napisany 04 grudzień 2015 - 09:35

Bykuś
  •  Gracz WeedCS
  • 3577 postów
  • Imie:Przemek
  • Nick w Grze:Bykus
  • LokalizacjaEngland
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 12d 1g 41m 10s

Jak kolega wyżej.

Daj się trochę poznać.
  • 0

#4 OFFLINE    Ciastek / Urlop Napisany 04 grudzień 2015 - 11:48

Ciastek / Urlop

Można ? Można ;D

•  Gracz WeedCS
  • 723 postów
  • Nick w Grze:Ciastek
  • LokalizacjaZG
  • Ulubiony Serwer:Only DD2
  • Czas na forum: 33d 22g 32m 10s

<p>Wiadomość automatyczna<br />zamek.png<br /><br />Przykro Nam twoje podanie Zostało odrzucone! .</p>
  • 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Kto czytał ten temat:

Zdolna.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ,  Potęga i Moc :),  Polska Grupa Energetyczna,  Nie12345,  Mis0.!!!,  BRUDAS

O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016

Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®