Skocz do zawartości


Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!


Zaloguj się 

Rejestracja
Witamy na WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!, jak na większości forach musisz się zarejestrować aby mieć dostęp do całości forum, rejestracja trwa nie całe dwie minuty. Zostań częścią WeedCS.PL - Najlepsze serwery CS 1.6 w Polsce!. Po zalogowaniu możesz:
  • Zakładać nowe tematy lub posty
  • Brać udział w naszych konkursach
  • Poznawać nowe znajomości
 

Redaktor ON

Wzór oraz Zasady podania o Redaktora

Zasady

Najważniejsze co jest wymagane u Kandydata to jego znajomość języka polskiego w takim stopniu, że potrafi budować zdania logiczne i spójne, nie popełnia błędów stylistycznych ani językowych. Pomimo tego musi mieć jakiekolwiek doświadczenie związane z pisaniem dłuższych wypowiedzi typu przedstawienie nowości związanych z serwerem bądź forum. W podaniu musi, bez wyjątku, znaleźć się autorski tekst, który zostanie objęty ocenie i zadecyduje o tym czy Kandydat zostanie przyjęty na stanowisko Redaktora. Może napisać nowość z wybranej dziedziny, świata czy swojego miasta, do wyboru, minimalna ilość słów to 100.

Imię: 
Wiek: 
Doświadczenie: 
Wykształcenie (opcjonalnie):

Pod wzorem powinien znaleźć się tekst, o którym wcześniej wspomniałem, bez formatowania.


Pojedyncza strona

  • Proszę się zalogować aby dodać temat
  Temat Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Pojedyncza strona

  • Proszę się zalogować aby dodać temat


O Naszej działalności

Opowiem Wam jak się zaczęło... jestem Jacob (eXplosion). Z sieciami CS zacząłem już bardzo dawno razem z kolegą Arkiem (oeN). Z nami możecie spodziewać się wielu nowości na serwerach jak i szybkich ich napraw. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz będziemy dokonywać wszelkich starań, aby umilić Wam grę i stworzyć unikatową atmosferę. Pozdrawiamy, Administracja WeedCS.PL

Copyrights®

Wszelkie Prawa zastrzeżone by WeedCS.PL® @ 2014-2016


Projekt Graficzny WeedCS.PL
Wdrożenie: eXplosion®